Toltek İç Özgürlük Rehberi

Ötesi Yayıncılık

Don Miguel Ruiz Jr

56,00 TL
39,76 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
16,24 TL
Toltek İç Özgürlük Rehberi Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 136
ISBN: 9789758363476
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Don Miguel Ruiz Jr
Don Miguel Ruiz Jr
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Toltek İç Özgürlük Rehberi Kısa Özet

  Günlük yaşam içinde "acil" işlerin ve durumların peşinde koşuştururken kendimizi güçsüz, kurban gibi hissettiğimiz anların esaretine kapılmak çok kolay. Bu duyguyu bilmeyenimiz yoktur.

  Bu anlar yaşam enerjimizi çalıyor, yaşamaya değer bir hayat sürdürmenin çok güç olduğuna bizi inandırıyor, ruh sağlığımızı korumakta zorlandığımızı hissediyoruz.

  Antik çağda Meksika`daki Toltekler algıladığımız haliyle hayatın bir Düş olduğuna inanıyordu. Her birimiz kendi bireysel Düşümüzde yaşarız ve hepsi bir araya geldiğinde Gezegenin Düşünü oluşturur.

  Ya da biz bunu içinde yaşadığımız Dünya olarak algılarız.

  Düşler üzerinde bir kontrolümüz olmadığına inanırsak sorunlar doğmaya başlar. Oysa kendi gerçeğimizin mimarı olduğumuzu bilirsek Düşümüzü değiştirebileceğimizi de biliriz. Don Miguel Ruiz Jr. tepeden bakan bir guru olarak değil, aynı yolda yürüyen bir yol arkadaşımız olarak bu paradigma değişimi için bize rehberlik hizmeti sunuyor.

  • Nasıl uyanabiliriz?

  • İllüzyona dayalı sahte inançlardan nasıl özgürleşebiliriz?

  • Nasıl hayatımızın sanatçısı olabiliriz?

  • Sadece tek başınayken ya da meditasyon yaparken değil, tıkanan trafikte, kalabalık markette, zorlandığımız her durumda ve yerde gerçek benliğimizle nasıl yaşayabiliriz?

  Kitabı okumayı bitirdikten sonra evinizden çıkın, dolaşın ve Dünyayı yepyeni gözlerle nasıl algıladığınıza tanık olun. Tutkuyla yaşamanın ne demek olduğunu hissedebilmenin gücü bambaşka.

 • 2. Hamur

Toltek İç Özgürlük Rehberi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.