sadsad x
asdasd

Tıpdil - Tıpta Uzmanlık İçin Yabancı Dil Sınavı

Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık - Cesur Öztürk
60,19
43,33
%28 indirim
Tıpdil - Tıpta Uzmanlık İçin Yabancı Dil Sınavı Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Eğitim Kitapları
ISBN: 9786059029483
Cesur Öztürk
Cesur Öztürk
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Tıpdil - Tıpta Uzmanlık İçin Yabancı Dil Sınavı Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tıpdil - Tıpta Uzmanlık İçin Yabancı Dil Sınavı Kısa Özet

  Tıpdil Sınavı kitabı uzun bir araştırma sonucu ortaya çıkan ve tıp metinlerini anlamak için gerekli en önemli kelime ve gramer bilgilerini veren kapsamlı bir başvuru kaynağı ve Tıpdil Sınavı hazırlık kitabıdır.Gerçek tıp metinlerinden seçilen en çarpıcı ve en önemli cümle kalıpları dayandıkları İngilizce dilbilgisi konuları içinde ayrıntılı olarak anlatılmakta ve kısa, fakat amaca uygun Türkçe açıklamalar ve cümle çevirileriyle desteklenmektedir.

  Tıpdil Sınavı kitabında taranan binlerce sayfa tıp metninden seçilen 1000 civarında İngilizce akademik sözcük, özgün cümleler içinde eşanlamları ve Türkçe karşılıklarıyla sunulmaktadır. Kitapta önemli sözcükler ve gramer konularıyla ilgili 900'ü aşkın test sorusu ve sözcükler için 1300 civarında örnek cümle bulunmaktadır.

  Tıp literatüründe en çok geçen akademik sözcük ve dilbilgisi yapılarını sunan ve test eden kitap, stratejik bilgileri kapsayan ayrıntılı Konu Anlatımı bölümü, açıklamalı Konu Testleri ve açıklamalı 2 Deneme Sınavı içermektedir. Kitap zengin içeriğiyle, aynı zamanda geçmiş sınavlarda başarılı olmuş fakat okuma ve yayında bulunma amacıyla İngilizcesini geliştirmek isteyen doktor, diş hekimi, eczacı, veteriner, fizyoterapist ve hemşireler için vazgeçilmez bir kaynaktır.

  Ürün Özellikleri

  Boyutlar

  19.50x27.50

  ISBN

  9786059029483

  Sayfa Sayısı

  599

  Çeviren

  Kağıt Tipi

  2. Hamur

  Dil

  Türkçe İngilizce

  Kapak Tipi

  Ciltsiz

  Basım Yeri

  İstanbul

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.