sadsad x
asdasd

The Tipping Point - Kıvılcım Anı

MediaCat Kitapları

Malcolm Gladwell

38,00 TL
28,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
9,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
The Tipping Point - Kıvılcım Anı Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 244
ISBN: 9786054584604
Kapak: Ciltsiz
Malcolm Gladwell
Malcolm Gladwell
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • The Tipping Point - Kıvılcım Anı Kısa Özet

  Neden bazı fikirler, davranışlar ya da ürünler yayılıyor da, bazıları yerinde sayıyor?

  Kıvılcım ânı (tipping point) bir fikrin, bir trendin veya bir davranış biçiminin, herhangi bir nedenle bir eşiği aştıktan sonra hızla yayılmaya başladığı o büyülü noktadır. Tıpkı tek bir insanın bir grip salgınını başlatabilmesi gibi, belli belirsiz bir dokunuş da bir akımın önünü açabilir, bir ürünü çok popüler kılabilir veya toplumsal eğilimlerde ani bir sapmaya neden olabilir. Malcolm Gladwell 2002’de kaleme aldığı ve yayınlandığı ülkelerde hâlâ çok okunan bu kitabında kıvılcım ânı fenomenini, farklı coğrafyalardan ve farklı tarihlerden örneklerle gün ışığına çıkarıyor.

  Kıvılcım Ânı’nı okuduğunuzda sigara bağımlılığının, intihar eğiliminin, isyanların, şehirde işlenen suçların, televizyon programlarının aldığı reytinglerin, ağızdan ağıza pazarlamanın doğasını daha iyi anlayacak; bireye ve topluma zarar veren salgınları önlemeye ve tam tersine yararlı akımları başlatma ve yönetmeye dair ufuk açıcı fikirler edineceksiniz.

  Çevrenize şöyle bir bakın. Değişime kapalı, katı bir yer gibi görünebilir. Ama öyle değil. Doğru noktaya yapılacak en küçük bir dokunuşla bir kıvılcım çakabilir

The Tipping Point - Kıvılcım Anı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.