sadsad x
asdasd

The Secret - Gençliğe Güç

Artemis Yayınları
40,00 TL
26,00 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
14,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
The Secret - Gençliğe Güç Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9786051427041
Kapak: Ciltli
Paul Harrington
Paul Harrington
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • The Secret - Gençliğe Güç Kısa Özet

  Öyleyse Büyük Sır Ne?

  Ve senin için ne yapabilir?

  Eğer bir hayalin, gizli bir tutkun, gerçekleşmesini çok istediğin bir dileğin ya da hedefin varsa, fakat nasıl gerçekleşeceğine dair en ufak bir fikrin bile yoksa The Secret Gençliğe Güç çok işine yarayacak. Sır, dünyadaki milyonlarca insana yaşamlarını nasıl değiştirebileceklerini ve hayallerini nasıl gerçekleştirebileceklerini zaten gösterdi. Ve bunu sen de yapabilirsin.

  Sır sana istediğin her şeye sahip olma, istediğini yapma ve ne istersen onu olma gücü veriyor. Zenginlikten, başarıdan, mükemmel ilişkilerden, daha sağlıklı olmaktan ve kendine saygı duymaktan, yani istediğin her şeyden söz ediyoruz. Bunların hepsi elde edilebilir.

  Tek yapman gereken bu Sır’rı keşfetmek.

  Bir Sır Öğrenmek İster misin?

  Bu büyük Sır, tarih boyunca firavunlar, imparatorlar, filozoflar ve krallar tarafından çeşitli yöntemlerle ele geçirildi ve kullanıldı. Sonraları bilim insanları, kaşifler ve büyük girişimciler tarafından da keşfedildi. Günümüzdeyse film yıldızları, popüler şarkıcılar, ünlü yazarlar ve önde gelen sporcular gibi başarılı kişiler tarafından kullanılmaya devam ediyor.

  Bu sır, dünyayı değiştiren ve insanların bakış açısını farklılaştıran bir bilgi. Hayallerini canlandıran ve onları gerçekleştirmene yardımcı olan Sır. İstediğin gibi yaşamanın ve güçlü olmanın Sır’rı. 21. yüzyılda yaşayan bir genç olarak senin hayatında kullanabileceğin bir Sır. Bu Sır, Senin için!

The Secret - Gençliğe Güç Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.