sadsad x
asdasd
35,00 TL
21,70 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
13,30 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Tetheva Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 294
ISBN: 9786052963166
Kapak: Ciltsiz
Nihat Hacıfazlıoğlu
Nihat Hacıfazlıoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tetheva Kısa Özet

    Tetheva, ‘Kozmik Şifa Frekansları’ Taygeta Yıldızından NH kanallığı ile milyon ışık yılı öteden dünyamıza akan ‘Şifa İlmi’dir. Tetheva, gezegenimizdeki şifa ilmini eksik parça *Kozmik ses* frekansları ile tamamlar. Çok boyutlu tanrısal bilincinizin yeni bir kozmik gerçeğe uyanmasına aracılık eder.

    Tetheva, manyetik alanda kozmik frekansların iyileştirici gücünü açığa çıkartarak, Fiziksel Zihinsel Duygusal ve Ruhsal bedenlerimizin tamamında "denge"ye gelmenizi mümkün kılar.

    Tetheva, hem seans alarak deneyimleyebileceğiniz hem de yaşınız, eğitiminiz, beden durumunuz ne olursa olsun aynı zamanda eğitimini alıp kendinize ve çevrenizdekilere uygulayabileceğiniz ‘Pratik Eğitim’ formasyonundadır.

    Tetheva, eğer bir Şifacıysanız sizi daha üst boyutlara taşıyacak, Şifacı olmak istiyorsanız içinizdeki Şifacıyı keşfetmenize, bu sayede ‘Yaşam Amacınızı’ aktive ederek, insanlığa hizmet etmenize rehberlik edecek.
    Tetheva, Bil'mekten Ol'maya, Zihinden kalbe Geçişin Anahtarıdır.

    "Şifacılık her insanda Yaratıcı tarafından ekilmiş, yeşermeyi arzulayan ilahi bir tohumdur. Her şey için bir şimdi vardır. Kim bilir belki de sizin için şimdi, bu kitabı elinizde tuttuğunuz an’dır."

Tetheva Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.