Tanrı’yı Tanımak Büyük Gizeme Ruhsal Yolculuk

İnkılap Kitabevi

Deepak Chopra

39,00 TL
27,30 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
11,70 TL
Tanrı’yı Tanımak Büyük Gizeme Ruhsal Yolculuk Hakkında Bilgiler
Türü: Dinler Tarihi Kitapları
Sayfa Sayısı: 367
ISBN: 9789751020147
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Deepak Chopra
Deepak Chopra
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Tanrı’yı Tanımak Büyük Gizeme Ruhsal Yolculuk Kısa Özet

  En çok satanlar arasında yer alan Yaşlanmaz Beden Sonsuz Zihin ve Melek Yakınlarda adlı kitapların yazarı, bu güne kadar yazdığı en iddialı ve en önemli kitabıyla okurlarının karşısında: Tanrı`yı Tanımak; Tanrı`yı algıladığımız yedi farklı yöntemin keşfi. Chopra`ya göre bu yöntemler sadece herhangi bir dine dayalı olarak şekillendirilmiş olmayıp beynimize bir bilgisayar verisi gibi kalıcı olarak aktarılmıştır.

  Bu olağanüstü kitapta, Chopra bizleri bazen sağı solu belli olmayan bir baba gibi hareket eden Tanrı`ya ulaştığımız birinci aşamadan, beynin Tanrı`yı düşüncenin ötesinde kutsal bir saf varlık olarak yaşadığı yedinci aşamaya kadar adım adım götürüyor. İşte bu yedinci aşamada dünyanın ve içindeki yerimizin gerçek anlamını keşfediyoruz. Burası azizlerin ve bilgelerin yaşadığı mertebedir. Yedi aşamanın hepsi, her zaman elde edilebilecek bir şekilde hepimiz için mevcuttur

  Chopra, tüm zamanların en önemli konusunu felsefeden, bilimden ve mistisizmden yararlanıp sentezleyerek oldukça değişik bir açıdan ele alıyor. İster fark edelim, ister etmeyelim, bu hepimizin içinde olduğu bir arayıştır ve en büyük maceramızdır. Chopra`nın tabiriyle, ``Tanrı, kendimizi tanımak için sahip olduğumuz en büyük içgüdümüzdür.`` Bu olağan üstü kitap bu bilgiye dramatik ve sürekli bir katkıda bulunmaktadır.

   

 • 2. Hamur

Tanrı’yı Tanımak Büyük Gizeme Ruhsal Yolculuk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.