sadsad x
asdasd
40,00 TL
32,40 TL
%19 indirim
Kazancınız
:
7,60 TL
Stres ve Relaksoloji Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 248
ISBN: 9786059646406
Kapak: Ciltsiz
Asuman Ulusan
Asuman Ulusan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Stres ve Relaksoloji Kısa Özet

  Çağımızın salgın hastalığıdır mutsuzluk; stres ise mutsuzluğun baş sorumlusu...

  Strese teslim olmak yaşam enerjimizi azaltır, sürekli sağlık sorunlarıyla boğuşmamıza neden olur. Oysa stresle yaşamak yazgımız değildir. Yaşamımızda ne istiyoruz? Strese teslim olmak ve sonuçlarına katlanmak mı? Yoksa ruh halimizi dinginleştirmek, beden enerjimizi dengelemek için bazı çalışmaları hayatımıza katıp kendimizi de, ilişkilerimizi de stresin tutsağı olmaktan korumak mı?

  Relaksoloji, kaslarımızı salıvermeyi, zihnimizdeki olumsuz düşünceleri atıp rahatlamayı öğreten bir dizi gevşeme tekniğidir. Sessiz, sakin bir ortamda bedenimizin sırasıyla her bir organına dikkatimizi vererek gevşeyebiliriz. Soluk alıp vermeyi öğrenmek ise strese karşı en etkili ilaçtır. Dinamik gevşeme diye adlandırdığımız hareketler ve bazı akupunktur noktalarına ve organlara yapılan masajlarla da gevşemeye ulaşmak mümkündür. Mucize, gevşeme sırasında yapılan imgelemelerle yaşanır; bu yolla başkalarına zarar vermeyecek isteklerimizi gerçekleştirebilir, yaşamımızı yeniden şekillendirebiliriz.

  Kitapta kolay anlaşılabilir bir dille, uygulanması basit ve zevkli, çizimlerle zenginleşen çalışmalar bulacaksınız. Bu çalışmaları ikinci bir kişiye ihtiyaç duymadan kendi kendinize uygulayabileceksiniz.
  Önce iyi olmayı isteyelim, ardından da çalışmaların yararına inanarak düzenli uygulayalım. Sonuçlar şaşırtıcı olacaktır.

  Okuyan ve uygulayanlara yararlı olması dileklerimizle.

Stres ve Relaksoloji Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.