Son Çağrı - Anunnakilerle Temas

Mavi Kalem Yayınevi

Gök Türk

130,00 TL
98,80 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
31,20 TL
Son Çağrı - Anunnakilerle Temas Hakkında Bilgiler
Türü: Parapsikoloji ve Gizem Kitapları
Sayfa Sayısı: 278
ISBN: 9786058409354
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Gök Türk
Gök Türk
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Son Çağrı - Anunnakilerle Temas Kısa Özet

  1969’da Neil Armstrong’un Ay’a indiği gibi, Enki adında liderle elli kişilik astronot grubu da günümüzden yaklaşık 445 bin yıl önce Dünya’ya inmişti. Dünya’ya ilk ayak basan kişi olan Enki denize indiği için mitolojide kendisine ‘Balık Adam’ olarak yer edinmişti. Kendi gezegenleri Nibiru’nun özelliğinden dolayı biyolojik saatlerinin farklı işlemesiyle bizlerden çok daha uzun süreler yaşayabilen bu tür; Muhafızlar, Gözcüler, Neteru, Nefilim, Tanrılar gibi çeşitli isimlerle anılsa da bizler Sümer’den öğrendiğimiz şekliyle *Anunnaki* terimini kullanmayı daha uygun buluyoruz.

  Anunnakiler göklerdeki uçan araçlarıyla ve astronot kıyafetleriyle kadim çizimlerde hep *Kartal adamlar ya da kanatlı insanlar* olarak yer edinmişlerdir. Bizler bu uçan araçlara UFO diyor olabiliriz ama kadim halklar için bu araçlar tanrıların arabalarıydı.

  Bu kitap, kadim uygarlıkların tanrıları olarak bilinen başta İnanna olmak üzere Dumuzi, Marduk, Ninurta gibi anunnakiler ile biz dünyalıların arasında kurulmuş ilişkileri ve bu ilişkilerin günümüzdeki yansımalarını okuyucuya sunmak için yazıldı.

  Bu kitabı bitirdiğinizde anunnakiler ile insanlar arasındaki ilişkinin hala devam edip etmediğini sorgulayacaksınız.

 • 2. Hamur

Son Çağrı - Anunnakilerle Temas Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.