sadsad x
asdasd

Şirketler Hukuku Uyuşmazlıkları ve Tahkim

Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 184
ISBN 9786057542137
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
60,00 TL %17
bkmkitap.com
Fiyatı
49,80 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • Şirketler Hukuku Uyuşmazlıkları ve Tahkim Kısa Özet

    Türkiye'nin projesi olarak hayata geçen ve 26 Ekim 2015'te fiilen faaliyete başlayan İstanbul Tahkim Merkezi'nin temel amaçlarından biri de Türkiye'de tahkim ve alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemlerinin kullanılmasını teşvik etmek, bu alanda konferanslar, seminerler, eğitim ve yayınlarda bulunarak tahkim kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

    Bu amaç doğrultusunda, İstanbul Tahkim Merkezi nezdinde İhtisas Çalışma Komisyonları kurulmuş ve Merkezimiz, 22 Nisan 2017 tarihinde "Şirketler Hukuku Uyuşmazlıkları ve Tahkim Konferansı"nı düzenlemiştir. Söz konusu Konferans, bu kitabın temelini oluşturmaktadır.

    Akademisyenlerin, avukatların ve tahkim uygulamacılarının yoğun katılımı ve ilgisiyle gerçekleşen bu konferansın amacı, şirketler hukuku uyuşmazlıklarının çözümünde tahkimi değerlendirmek, bu alanda uygulamada karşılaşılan sorunları tartışmak ve İstanbul Tahkim Merkezi'nin sunduğu avantajları açıklamaktı.

    Son derece başarılı bir şekilde gerçekleşen bu konferansta, konuşmacılarımız ve katılımcılarımızın konuya ilişkin zengin bakış açılarıyla ortaya koydukları görüşler, bu yayının hazırlanmasındaki itici güç olmuştur. Böylelikle şirketler hukuku ve tahkim alanında karşılaşılan sorunlar tespit edilerek, özellikle uygulamacılar için bir başvuru kaynağının sunulması hedeflenmiştir

Şirketler Hukuku Uyuşmazlıkları ve Tahkim Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.