sadsad x
asdasd
33,33
24,33
%27 indirim
Sihirli Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 424
ISBN: 9786059262040
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
J. Z. Knight
J. Z. Knight
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Sihirli Kitap Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sihirli Kitap Kısa Özet

  Bu kitap, bu güne dek verdiği aydınlatıcı öğretilerle pek çok insanı uyandırmış ve yaşamlarını olağanüstü bir biçimde değiştirmiş olan Ramtha'nın öğrencilerine sunduğu çok önemli ve kadim bilgelik öğretilerini, Ramtha'nın seçme öğretilerini ve bilgeliğini içermektedir.

  Binlerce yıldır az sayıda inisiyenin ulaşabildiği çok değerli bilgiler bu kitapta çok açık ve idrak ettirici bir biçimde sunulmaktadır. Bu anlamda, elinizdeki kitap, okurun sunulan öğretiyi bizzat deneyimleyip doğrulamasını sağlayabilecek eşsiz bir inisiyas-yon kitabıdır.

  Size kendinizi ve bu dünyada içinde bulunduğunuz varoluş koşullarını anlamanızı sağlayacak gerçekleri sunmak için geldim. Bunlar yeni öğretiler değil, kadim öğre-tilerdir. Bunlar her şeyle uyum içinde olan temel gerçekler ve yasalardır. Bunlar Tanrı'ya, tanrısal Öz'e ait yasalardır.
  -Ramtha

  "Sihirli Kitap'ın neden sihirli olduğunu anlamak kolaydır. O altın ifadeler anlık, geçici bir ilhamı aşar. Onlar yeni bir realite, yeni bir gelecek yaratır. Bu Sihirli Kitabı rastgele açın, gözleriniz görmeniz gereken mesaja sihirli bir biçimde çekilecektir."
  -JZ Knight

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.