sadsad x
asdasd
21,30 TL
13,42 TL
%37 indirim
Sevişen Beden Hakkında Bilgiler
Türü: Cinsellik Kitapları
Sayfa Sayısı: 275
ISBN: 9786051064291
Kapak: Ciltsiz
Sharon Moalem
Sharon Moalem
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sevişen Beden Kısa Özet

  Doğum kontrol hapları, kadınların çekim hissettiği erkek tiplerini etkileyebilir mi? Cinsellik konusunda erkeklerin ve bal arılarının ortak noktası nedir? Kum saati vücut tipi olan kadınlar, neden daha doğurgan olma eğilimindedir? Kadınlar hangi dönemlerde aldatmaya daha yatkın olurlar? İkizlerin farklı babaları olabilir mi?

  Dr. Sharon Moalem, bu türden pek çok kışkırtıcı soruya yanıt vererek bizi genel cinsellik anlayışından çok daha ileriye götürüyor, hem eğlenceli hem de kapsamlı bir kültürel, biyolojik ve tarihsel keşfe çıkarıyor.

  Sevişen Beden, insan cinsel organlarının kompozisyonu ve işleyişinden, cinsel çekimin arkasındaki fevkalade biyokimyaya kadar, orgazm, doğurganlık ve doğum kontrolü, sünnet, menopoz, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, homoseksüellik ve daha fazlası hakkında büyüleyici yeni fikirler öne sürüyor.

  Kitapta ayrıca Osmanlı döneminde yaşamış öncü bir Türk cerrahı olan Şerafeddin Sabuncuoğlu'ndan da bahsediliyor. Sabuncuoğlu'nun Cerrahiye'ül Haniye adlı eseri, her çeşit plastik ameliyatı geniş örneklerle tarifeden ilk ameliyat rehberi olma özelliğini taşıyor.

Sevişen Beden Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.