68,00 TL
48,28 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
19,72 TL
Serebro Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 152
ISBN: 9786055785680
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Selim Önengüt
Selim Önengüt
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Serebro Kısa Özet

    Selim Önengüt, birçok bilimsel deneyde ve televizyon programında psikokinetik yeteneklerini sergilemiş; bu konuda yurtdışında en saygın kurumlarda eğitim almıştır. Telepati ve psikokinezi konusunda Türkiye’deki en donanımlı otoritelerin başında gelmektedir.

    Serebro’da sinir sistemi ve beynin genel bir tanıtımından başlanarak hafıza teknikleri, hafızayı güçlendirme, kişilik analizi, kişilik okuma teknikleri anlatılarak beyni ve hafızayı güçlendirecek çok önemli ipuçları verilmektedir. Sonrasında bu tekniklerin telepatik ve psikokinetik kullanımları ile ilgili bilgiler verilmektedir.

    *Sonsuzluğu görmek için perspektifinizi açık tutmanız yararınıza olacaktır. Sizi bir zaman makinesi aracılığıyla Orta Çağ’da bir zaman dilimine yollayabilseydik ve o devirde yaşayan insanlara: *Ben gelecekten geliyorum, bizler göklerde uçak denilen bir vasıtayla uçabilmeyi başardık* deseydiniz, o insanların çoğu size ya deli, ya da cadı gözüyle bakardı. Tabii ki bunun nedeni o zaman dilimindeki insanların perspektiflerinin yeteri kadar açık olmaması olurdu. Dolayısıyla her zaman ileri görüşlü ve acaba sorusunu sorabilen bir yapıda olmak, bizlere çok şey katacaktır.*

  • 2. Hamur

Serebro Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.