sadsad x
asdasd
40,00 TL
27,60 TL
%31 indirim
Seksten Süperbilince Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9786055006303
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Osho (Bhagwan Shree Rajneesh)
Osho (Bhagwan Shree Rajneesh)
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Seksten Süperbilince Kısa Özet

  Osho’nun dünyada en çok tartışılan ve merak uyandıran kitabı *Seksten Süperbilince* artık Türkçede!

  Bu seks enerjisi nedir? Neden hayatlarımız üzerinde bu kadar büyük bir kontrol gücüne sahip? Neden hayatlarımızı bu kadar etkiliyor? Neden yaşantımız, hayatımızın sonuna kadar onun çevresinde dönüyor?

  Çağlardır bilgeler ve peygamberler seksten uzaklaşmamız gerektiğini, onunla ilgili tüm düşünce ve arzuları yasaklamamız gerektiğini, o rüyalardan kurtulmamız gerektiğini söyleyip duruyor. Fakat o rüyalar insanları bırakmıyor; bu şekilde de bırakamaz.

  *Sana seksin ilahi bir şey olduğunu söylemek istiyorum. Seks enerjisi ilahi enerjidir, kutsal enerjidir. İşte bu yüzden bu enerji yeni yaşamı yaratır. O gelmiş geçmiş en yüce, en gizemli güçtür.*

  *Sekse karşı düşmanlık beslemekten vazgeç. Eğer hayatına aşk yağmurlarının yağmasını istiyorsan seksle çatışmayı bırak. Seksi mutlu bir şekilde kabul et. Onun kutsallığını kabul et.*

  *Sana söylemek istediğim ilk prensip şu, eğer aşk denilen olguyu tanımak istiyorsan ilk anahtar seksin kutsallığını, ilahiliğini, yüceliğini tamamen, tüm kalbinle kabul etmen. Seksi ne kadar bütünüyle, ne kadar tüm kalbinle kabul edersen ondan o kadar özgürleşeceğini göreceksin.

  *Aşk ve Meditasyon seksten uzaklaşmanın anahtarıdır.*

Seksten Süperbilince Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.