sadsad x
asdasd

Şans Wookiee’sinin Sırrı

Altın Kitaplar
25,00 TL
16,00 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
9,00 TL
Şans Wookiee’sinin Sırrı Hakkında Bilgiler
Türü: Eğlence - Mizah Kitapları
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9789752118058
Kapak: Ciltsiz
Tom Angleberger
Tom Angleberger
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Şans Wookiee’sinin Sırrı Kısa Özet

    Dwight okuldan uzaklaştırma aldığı için McQuarrie Ortaokulunun en popüler kişiliği Origami Yoda da ortadan kaybolmuştu. Yoda’nın yokluğunda çözülmesi gereken bir olay dosyası da olmuyordu. Tommy kendi hakkında yazabileceği bir şeyler olup olamayacağını düşünürken, birden büyük bir şey çıkageldi. Kocaman ve tüylü bir şey. Bu bir Şans Wookiee’siydi, Chewbacca şeklinde bir kahin Sara, onu okula Dwight’ın bir armağanı olarak getirmişti. En az Yoda’nınkiler kadar gizemli tavsiyeler veriyordu.
    Tommy, Kellen ve Harvey sonunda Wookiee’nin sırrının peşine düşerler. Şimdi çözülmesi gereken iki sır vardır. Ve sonuca ne kadar yaklaşırlarsa Origami Yoda’nın geri dönmesi de o kadar mümkün görünmektedir.

    Tom Angleberger, Origami Yoda’nın Gizli Dosyası ve Horton Halfpott’un yanı sıra daha birçok çocuk kitabının yazarıdır. Yıldız Savaşları ve origami tutkunudur. Origami kâğıt katlama sanatı ile Yıldız Savaşları karakterleri yapmaktadır. Kendi yaptığı origamilerin ve okuyucuları tarafından gönderilen birçok harika origaminin fotoğraflarına www.origamiyoda.com adresinden ulaşabilirsiniz. Tom, ABD’de Virginia’daki Appalachian Dağları’nda yaşamaktadır.

Şans Wookiee’sinin Sırrı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.