125,00 TL
108,75 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
16,25 TL
Sağduyu Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 200
ISBN: 9786056962264
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Steven Johnson
Steven Johnson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Sağduyu Kısa Özet

  Hayatımızı değiştiren kararları alırken neleri önemseriz, neleri göz ardı ederiz? Doğru kararlar almak için geleceğe mi bakacağız, bilimin sunduğu teknikleri mi kullanacağız, yoksa kalbimizin sesini mi dinleyeceğiz?

  Sağduyu çağdaş dünyada akıl yürütme ve karar alma pratiklerimize yön veren sistemlere dair heyecan verici bir yolculuk vaat ederken zihnimizi kullanma sanatına yeni bir bakış açısı getiriyor.
  Steven Johnson, Charles Darwin’in evlenme kararından önceki muhasebesinden ABD’nin Bin Ladin operasyonunun arka planına birçok önemli kararın nasıl alındığını açıklayıp anlatırken yaşadığımız çevrenin ve uygarlığın dönüşümüne yönelik adım atabilmemiz için iklim krizi, çevresel adalet gibi konularda karar alma becerilerimizi masaya yatırıyor, hatalarımızı deşifre ediyor.

  Karar alma mekanizmalarını her yönüyle inceleyen, davranışsal psikolojinin araçlarıyla bizlere yepyeni yöntemler ve yaklaşımlar öneren, yaşamlarımızda yeni rotalar çizip yeni düşünme pratikleri geliştirebilmemiz için ipuçları veren ufuk açıcı bir inceleme.

 • 2. Hamur

Sağduyu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.