Puzzle Halıları

Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Puzzle Halısı İle Puzzleları Daha Kolay Birleştireceksiniz

 Puzzle severlerin kurtarıcısı puzzle halısı… Herkes puzzle yapmayı çok sever. Küçük parçaları birleştirirken hem zihinsel beceriler gelişmekte hem de keyifli vakit geçirilmektedir. Bu yüzden puzzle, her yaştan kişi tarafından sevilmektedir. Birçok kişinin kendine göre farklı puzzle yapma yöntemi vardır. Fakat puzzle yapmanızı kolaylaştıracak ve daha keyifli hale getirecek ürünler herkes için ortaktır. Bunların içinden en kullanışlılarından biri puzzle halısıdır. Birçok kişi puzzle parçalarını yerde, masada veya bir karton üzerinde birleştirmektedir. Fakat bu yöntemler parçaların kolayca dağılmasına ve verilen emeğin boşuna gitmesine sebep olabilmektedir. Puzzle halıları bu yüzden kurtarıcı bir üründür. Bu ürün üzerinde yapacağınız puzzlelarınızı istediğiniz yere kaldırabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Özellikle evinde kedi, köpek gibi minik dostları ile birlikte yaşayanlar, puzzlelarının bozulmasından, parçaların kaybolmasından oldukça şikâyetçidir. Puzzle halısı üzerinde birleştirdiğiniz tüm parçaları istediğiniz yere kaldırabilirsiniz. 1000 parça puzzle,2000 parça puzzle 3000 parça puzzle vb. bölmeleri bulunan puzzle halıları, ayrıca yapacağınız puzzleların genişliğini ayarlamanıza da fırsat sağlamaktadır. Puzzle yapmayı sevenlerin alması gereken puzzle halıları ile parçaları birleştirmek oldukça kolaylaşacak.

Puzzle Halısı Nasıl Kullanılır?

Birçok puzzle sever, puzzle halısı nasıl kullanılır soruna cevap aramaktadır. Puzzle halısı kullanılırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Bunlar;
• Puzzle açıldıktan sonra parçalar puzzle halısı üzerine konulmalıdır.
• Puzzle halısı üzerinde yer alan 1000, 2000, 3000 gibi puzzle boyut ölçüleri dikkate alınarak puzzle parçaları yerleştirilmelidir.
• Puzzle yapma işlemine ara vermek istediğinizde puzzle halısı rulo haline getirilmelidir.
• Rulo haline getirilen puzzle halısı, üzerinden bulanan ipler yardımıyla bağlanabilir ve istenen yere kaldırılabiliriz. Böylece puzzle bozulmadan istendiğiniz zaman açıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Puzzlelarını üzün süre saklamak veya hediye etmek isteyenlerin en büyük derdi olan puzzle parçaların kaybolması sorununa en iyi çözüm puzzle halısı kullanmaktır. Her puzzle severde bulunması gereken puzzle halısı ile yarım bıraktığınız puzzleları parçalarını kaybetmeden tamamlayabilir, istediğiniz yere kaldırabilir ve uzun yıllar saklayabilirsiniz.

Her Çeşit Puzzle Halısı BKM Kitap’ta

Puzzle halısı arayışı içinde olanlar BKM Kitap’ta istedikleri türden onlarca puzzle halısına ulaşabilirler. Puzzle yapmayı daha da keyifli hale getiren puzzle halılarını bulabileceğiniz BKM Kitap’ta puzzle ait her türlü ürüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca hızlı kargo seçenekleri ile bkmkitap.com adresini ziyaret edebilir en ucuz puzzle halılarına en kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Puzzle halısı 1000, puzzle halısı 3000 gibi seçenekleri bulabileceğiniz tek adres BKM Kitap, herkesi puzzle ve puzzle malzemeleri ile buluşturmaktadır.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.