Tüm Puzzle Çeşitleri

Puzzlelar

Sıralama seçin
Toplam 2464 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


1 2 3 ... 6 ... 12 ... 26
Toplam 2464 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 12 ... 26

Puzzle: En Güzel Resimleri Yaratmanın Keyifli Yolu

Puzzle çok eski dönemlerden günümüze kadar her neslin severek oynadığı ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan bir oyundur. Her yaşa ve her zevke uygun binlerce çeşidi bulunan puzzlelar herkese hitap etmektedir. Parçaları birleştirerek en güzel resimleri ve fotoğrafları ortaya çıkarmanızı sağlayacak bu oyun, çocukların ve büyüklerin vazgeçilmez eğlencesidir. Özellikle kış mevsiminde sımsıcak evlerinizde neşeli anlar yaşamanızı sağlayacak puzzlelar ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Puzzle örneklerinin ilk olarak haritacılık ve coğrafya alanlarında kullanılmak üzere yardımcı şemalar oluşturulurken ortaya çıktığı bilinmekle birlikte, eğitici bir oyun olarak çok eski çağlardan beri çocukların eğitiminde kullanılmaktadır. Birçok ünlü ressamın tablosunu, fotoğrafçıların en güzel fotoğraflarını ve muhteşem desenleri yeniden yaratacağınız puzzlelar ile eğlenceli anlar biriktirebilirsiniz. Ayrıca evinizde yaptığınız puzzleları çerçeveleterek kendinizi bir resim galerisinde hissetmeniz mümkün. Böylece Mona Lisa, İnci Küpeli Kız veya Kaplumbağa Terbiyecisi gibi ünlü tabloları evinize getirebilirsiniz

Puzzle: Küçüklerin ve Büyüklerin Ortak Eğlencesi

Puzzlelar, çocukların en çok sevdiği oyunlar arasındadır. Bazen arkadaşlarıyla bazen aileleriyle bazen ise tek başlarına renkli parçaları birleştirmeye çalışan çocuklar, eğlenirken aslında zekâ gelişimleri için de çok yararlı bir etkinlik yapmaktadır. Çocukların birçok fiziksel ve zihinsel becerisinin oluşmasını destekleyen ve yarar sağlayan puzzlelar bu sebeple en çok tercih edilen oyunlar arasında yer almaktadır. Çocukların yanı sıra büyüklerinde vazgeçilmezi olan puzzleların saymakla bitmez birçok yararı bulunmaktadır. Eğlenceli bir oyun olmanın yanında özellikle zekâ gelişimi desteklemesi ve stresi azaltmasıyla puzzlelar, her evde olması gereken oyunlardandır. Puzzleların;
• Stresi azaltmak, huzurlu hissettirmek,
• Çocukların psikomotor becerilerini kuvvetlendirmek,
• Dikkat ve odak problemini çözmek,
• Yaratıcılığı geliştirmek,
• Zekâyı geliştirmek vb. gibi birçok faydası bulunmaktadır.
Bireysel olarak keyifli vakit geçirmenizi sağlamanın yanında sosyal becerilerimizi de geliştiren puzzlelar; ailelerin veya arkadaş gruplarının severek yaptığı, zamanı verimli kullanmanın en güzel yollarından biridir. Özellikle çocuklar ve ailelerinin iletişimini güçlendirecek keyifli bir aktivite olan puzzlelar, hem eğlenceli hem de yararlı oyunlar arasında ilk sıralarda yer alır.

Puzzle: En Keyifli Etkinlik

Kendine uygun puzzle arayışı içinde olanların milyonlarca farklı seçenek arasında kaybolacağına eminiz. Çünkü parça sayısı, yaş grubu ve zorluğuna göre herkese uygun birçok puzzle bulunmaktadır. 1000 parça puzzle, 2000 parça puzzle, 1500 parça puzzle, 3000 parça puzzle ve daha fazlası keyifli bir oyun arayışı içinde olanların ilk tercihleridir. Birbirinden farklı puzzle modelleri ile kendi zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Art puzzle, Educa puzzle, Anatolia puzzle gibi birçok markadan farklı seçenekleri keşfedebileceğiniz puzzlelar ile boş vakitlerinizi keyifli hale getireceksiniz. Ayrıca puzzlelarınızı puzzle yapıştırıcısı ile birleştirerek uzun yıllar saklayabilirsiniz. Zor gibi görünse de yaptıkça keyif veren ve bittiğine üzüleceğiniz puzzlelarla zamanınızı verimli şekilde değerlendireceksiniz.


Birbirinden Güzel Puzzleların Adresi BKM Kitap

BKM Kitap’ta, her yaşa ve nesle uygun, birbirinden farklı puzzleları bulabilirsiniz. Ailenize, arkadaşlarınıza veya kendinize hediye almak için en iyi alternatiflerden biri olan tüm puzzlelara BKM Kitap’tan ulaşabilirsiniz. Oldukça uygun fiyata sahip olabileceğiniz puzzlelar herkesin kaliteli zaman geçirmesini sağlayan en iyi etkinlikler arasındadır. En hızlı ve kolay şekilde bkmkitap.com adreslerinden sipariş edebileceğiniz puzzlelarla sizde çok eğleneceksiniz. Aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte yapabileceğiniz gibi yalnız kaldığınızda da keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak puzzlelar BKM Kitap’ta sizleri bekliyor.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.