sadsad x
asdasd
35,00 TL
28,35 TL
%19 indirim
Kazancınız
:
6,65 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Pelin Narin Tekinsoy'la Para Koçluğu Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 234
ISBN: 9786054912544
Kapak: Ciltsiz
Pelin Narin Tekinsoy
Pelin Narin Tekinsoy
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Pelin Narin Tekinsoy'la Para Koçluğu Kısa Özet

  Bu kitap daha çok ezber bozmak üzerinedir.

  Genelde para kitaplarında matematiksel hesaplar ve para neye yatırılırsa kazanılır şeklinde tüyolar vardır. Bu kitap ne para yatırım aracı tüyoları veriyor, ne de size tavsiyelerde bulunuyor.
  Yaşanmış deneyimlerin bütünü olarak sizlerle buluşuyor. Biraz FARKLI bir şekilde.

  Nasıl mı?
  Bazen birisinin, herhangi bir konuda size tüm samimiyetiyle cevap vermesini beklersiniz. Birisi olsun da size tüm içtenliği ile cevap versin istersiniz. İşte tam da bu kitabı elinizde tuttuğunuz anda, etrafınızda kimse bulunmazken, kendinize bir cevap mı arıyorsunuz? Tam şu anda içinizden çözmek istediğiniz konuyu/soruyu düşünün. Cevap almak istediğiniz durum ile ilgili, bir çocuğun anlayacağı yalınlıkta sorunuzu sorun. Mümkünse, sorduğunuz sorunun doğruluğundan emin olmak için içinizden birkaç kez sorunuzu aynı cümlelerle tekrarlayın. Ve kitabın herhangi bir sayfasını açın! Kitap cevabı bulmanıza yardım edecektir. Bu kitabın yazım aşamasında her kime bu oyunu oynadıysak; yaşlısı-genci, kadını-erkeği, patronu-çalışanı fark etmeksizin hemen hemen herkes sorusuna yanıt buldu. Eğer bir mana veremez iseniz direkt yazara ulaşabilirsiniz.

  Bu kitap, alışagelmiş kişisel gelişim kitaplarının çok ötesinde, savlarını size tarih, fizik, din, matematik, sağlık bilimleriyle de destekleyerek açıklamaktadır. Kitabın tamamını anlamak ve bunun neticesinde bir fikre sahip olma seviyesi, bu bilimlere aşina olunması ile orantılı olacaktır.

Pelin Narin Tekinsoy'la Para Koçluğu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.