299,00 TL
179,40 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
119,60 TL
PARANORMAL Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786053438588
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 22 adet satılmıştır.
Richard Wiseman
Richard Wiseman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • PARANORMAL Kısa Özet

  Zihnimiz Bizi Nasıl Kandırıyor

  Ölülerle iletişime geçmek ya da rüyalarda geleceği görmek mümkün müdür?
  Cisimleri zihin gücüyle hareket ettirebilir miyiz?
  Zihin kontrolü, telkin ve telepati nedir?
  Uğurlu eşyalar işe yarıyor mu?

  Cevapları merak ediyorsanız paranormal olayların iç yüzünü ve imkânsızın ötesindeki mantığı keşfetmek için açıklanamayan fenomenlere ve mitlere savaş açan Profesör Richard Wiseman’a kulak verin. Geleceği görebildiği iddia edilen köpeğin, psikokinetik güçleri olduğunu söyleyenlerin, konuşan firavun faresinin ve sözde baş belası hayaletlerin hikâyeleri, gerçek ile aldatmaca arasındaki çizginin ne kadar ince olduğunu gözler önüne seriyor. 

  Wiseman’a göre imkânsızı mümkün kılan tek bir şey var: yalnızca çok azımızın farkına varabildiği inanılmaz zihin gücümüz! 59 Saniye adlı kitabıyla hepimizi düşünmenin gücünün hayatlarımızı değiştireceğine ikna eden psikoloji profesörü, bu kez bizim de yapabileceğimiz deneyler sayesinde bilinçaltımızın ve beynimizin çalışma şeklini, yanılsamalarını ve inanılmaz özelliklerini kendi gözlerimizle görmemizi sağlayarak korku ve şüphelere yer bırakmayacak. Bu kitap gerçek bir mantıklı düşünme rehberi!

  *İnsanlar doğaüstü olaylara karşı koyamıyorlar. Tuhaf, tüyler ürpertici şeylerin gerçek olmasını istiyorlar… Wiseman paranormal şarlatanların foyasını ustaca meydana çıkarırken psişik olayların sisini ortadan kaldırıyor ve mantığın ışığına yol açıyor.* 
  Richard Dawkins

  *Bu kitabın sihirli şeyleri hayatımızdan çıkararak oyunbozanlık ettiğini düşünebilirsiniz ama Wiseman çok pozitif bir mesaj veriyor. Sihri, doğaüstü olduğunu düşündüğünüz şeylerde aramayı bırakın çünkü öyle bir şey yok. Onun yerine hayatlarımızda her gün gerçekleşen harika şeylere odaklanın.* Mail on Sunday

  NOT: Wiseman’ın esprili bir dille bilimsel verilere dayandırdığı iddialarını destekleyen röportaj ve deneylere, kitabın içerdiği QR kodları sayesinde akıllı telefonlarınızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

 • 2. Hamur

PARANORMAL Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.