Özsevgi - İnsanın Kendi Olma Yolculuğu

Final Kültür Sanat Yayınları

Nurdoğan Arkış

127,00 TL
86,36 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
40,64 TL
Özsevgi - İnsanın Kendi Olma Yolculuğu Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 216
ISBN: 9786257688826
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Nurdoğan Arkış
Nurdoğan Arkış
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Özsevgi - İnsanın Kendi Olma Yolculuğu Kısa Özet

  "Özsevgi, var oluşu yaşamaktır. Kendi canının kıymetini bilmek, o cana, öze emek vermek, ona yaşama alanı açmak, yaşam içinde ona hak tanımak, canı geliştirmek, canı beslemek, onu hayatın içine katmaktır."

  Özsevgimizi geliştirme yolculuğu aynı zamanda kendi özgürlüğümüzü kazanma sürecidir. İnsan ilişkilerinde de olduğu gibi kişi kendiyle olan ilişkisinde de olumlu yanlarını hakkıyla görmeli ve bunu takdir etmelidir. Kendimize sıkça olumsuz mesajlar verdiğimizde, bunları olumluları ile değiştirmedikçe kendimize haksızlık etmiş, kendimizi doğru değerlendirmemiş oluyor, gücümüzü ve sağlığımızı kaybetmeye başlıyoruz. Sağlıklı bir özsevgiye sahip olmak kendi özgürlüğümüzü üretirken, başkaları ile de beraber olabilmemizi ve onlarla anlamlı ilişkiler kurabilmemizi de besleyecek, bizi yeniden var eden bir özgürlüğe yol açacaktır. Peki bunu nasıl başarabiliriz?

  Nurdoğan Arkış bu kitapta sağlam ve süreklilik taşıyan bir özsevgiye giden yolda, sizi şekillendiren tutumlar, deneyimler ve alışkanlıklar üzerinde düşünmeye davet eden öyküler, yöntem, taktik ve stratejiler paylaşıyor. Bu yöntemler sayesinde siz de duygularınız üzerine düşünme fırsatı bulabilir ve günlük yaşamınızda sağlam, temel bir özsevgi pratiği oluşturabilirsiniz. Lütfen harekete geçin. Çünkü bunu hak ediyorsunuz.

   
 • 2. Hamur

Özsevgi - İnsanın Kendi Olma Yolculuğu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.