sadsad x
asdasd
Özgüven Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786054691036
Kapak: Ciltsiz
Rob Yeung
Rob Yeung
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Özgüven Kısa Özet

  Yeni ''sizi'' bulmak için doğru yoldasınız...

  Özgüven, doğuştan sahip olduğumuz bir özellik değildir. Kendimize duyduğumuz güveni geliştirme kapasitesine hepimiz sahibiz. İster 18, ister 88 yaşında olun, öğrenebilir, gelişebilir ve potansiyelinizi gerçekleştirebilirsiniz. En güzel yanı da ihtiyacınız olan tüm kaynaklara zaten sahip olmanız! Bu kitap, içinizdeki bu kaynakları keşfetmenize ve geliştirmenize yardımcı olacak.

  Hayalimizdeki işi kurmak, sunum yaparken bizi dinleyenleri hayran bırakmak, patronumuzdan hak ettiğimiz zammı isteyebilmek, bir sorun yaşadığımızda iş arkadaşımızla yüzleşebilmek, beğendiğimiz kişiye çıkma teklifi edebilmek, sınavlarda başarılı olmak, iş görüşmelerinde olumlu bir etki yaratmak için özgüvene ihtiyacımız var.

  Bu kitapta, toplantı odasından yatak odasına, özgüveninizi yükseltmenize yardımcı olacak ve hayatınızı kolaylaştıracak yöntemler, teknikler, tüyolar ve işe yaradığı bilimsel olarak kanıtlanmış egzersizler bulacaksınız. Bu teknik ve egzersizler özgüven eksikliği yaşadığınız her durumda kendinize daha çok güvenmenizi sağlayacak.

  Harekete geçmeye hazır mısınız? Kendine güveni tam, epyeni bir ''siz''e doğru yolculuğumuza başlayalım.

  ''Araştırmalara dayalı çok önemli bilgilerle dolu bu kitaptan herkes çok faydalanaak.''

  - Adrian Furnham, University College, Londra

Özgüven Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.