sadsad x
asdasd

Osho Dişçi Koltuğundaki İlk Mistik

Klan Yayınları

Swami Devageet

64,00 TL
44,80 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
19,20 TL
Osho Dişçi Koltuğundaki İlk Mistik Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 251
ISBN: 9786055740351
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Swami Devageet
Swami Devageet
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Osho Dişçi Koltuğundaki İlk Mistik Kısa Özet

  Bu kitap Osho’nun kişisel diş hekimi tarafından Pune ve Rajneeshpuram`daki evinde onunla yaşadığı olayların doğrudan yazılmış öykülerini içermektedir. Öğrencileri üzerinde çalışan aydınlanmış bir Ustayı kısa bir an görebileceğiniz komik, etkileyici, özgün ve benzersiz bir belgedir.

  *Sen Devageet, sen notlarımı tutacaksın. Ben dişçi koltuğundan konuşacağım. Hiçbir Buda böyle bir şey yapmadı… fakat sen beni bilirsin; ben biraz deliyim. Dişçi koltuğundan aldığın bu notlar bir gün çok güzel bir kitaba dönüşecek. Bu diğer kitaplarıma benzemeyecek, onlar konuşmalarımdan derlenmiş sözlerim. Konuşmalarımda, ben dünyaya sesleniyorum, insanlığın gelecek nesline.*

  ~ Osho

  Aslen Edinburgh`da dişçilik eğitimini alan Devageet, otuzlu yaşlarının ortalarına kadar İngiltere ve Avustralya`da mesleği olan diş hekimliğini yürüten bir aile babasıydı. İçsel hakikat ve anlam arayışı onu pek çok yöne çekti. Sanat yaptı, Freud, Jung, Adler ve diğerlerinin psikolojilerini, Doğu ve Batı felsefelerini, Hıristiyanlık, Yahudilik, Hinduizm, Budizm, Zen, Sihizm, Tasavvuf, Taoculuk dahil tüm dinleri öğrendi.

  1976 Nisan`ında Osho ile tanışır tanışmaz aradığı manevi ustasını bulduğunu anladı. Kendisine yeni bir isim ve yeni bir hayat verildi.

  1990 yılının Ocak ayında Osho fiziksel bedeninden ayrılıncaya kadar on iki yılı aşkın bir süre Devageet, Osho`nun kişisel dişhekimi olma ayrıcalığını yaşarken dişçi koltuğunda oturan ustası da dişçisi üzerinde çalıştı.

 • 2. Hamur

Osho Dişçi Koltuğundaki İlk Mistik Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.