sadsad x
asdasd
70,00 TL
42,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
28,00 TL
Ohalde Özgürlük Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Politika Siyaset Bilim ve Siyaset Tarihi Kit
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786052365717
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Gürsel Tekin
Gürsel Tekin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ohalde Özgürlük Kısa Özet

  CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin`i tanımayanımız var mıdır? O kamuoyu önünde söyledikleri, yaptıkları ve görüşleriyle hep tartışılan bir isim oldu. İlkgençlik yıllarında CHP`nin gençlik örgütünde başladığı siyaset yaşamında, partinin ve yerel yönetimlerin basamaklarını hızla çıktı. Bu başarının altında ise *Üzerine aldığı her görevi başarıyla tamamlar* güvenini halkta yaratması yatıyordu. Bu güven, elbette onun kendine duyduğu özgüvenin de bir yansımasıydı.

  Ona hem rakip siyaset kulvarlarından hem de beraber siyaset yaptığı bazı arkadaşlarından yöneltilen karalamalara, iftiralara karşı durabilmesinde en büyük gücü; karakterinin açıkyürekliliğinden, dürüstlüğünden, açık düşünceliliğinden ve özgürlük tutkusundan aldı.

  İnsanlara ve halkına yöneltilmiş fiziki ve fikri hiçbir baskıyı kabul etmedi, sineye çekmedi. Bunu yaparken de insanlarının refahı dışında bir amaç gütmedi. Daha ortaokul sıralarında köylülere yapılan bir haksızlığa karşı düzenlediği eylem, siyasi yaşamının da nasıl şekilleneceğini gösteriyordu.

  Ünlü ve etkin kişilerde görmeye alıştığımız ayırım ondan da bulunuyor muydu? Acaba insan Gürsel Tekin`in, bir siyasetçi olarak Gürsel Tekin`den farklı yanları var mıydı?

 • 2. Hamur

Ohalde Özgürlük Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.