sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Oğuz Atay Kitapları Seti

Oğuz Atay yaşadığı dönemde pek anlaşılmayan fakat ölümünü müteakip değer kazanan önemli bir çağdaş yazarımızdır. Erken yaşta vefat etmesi eserlerinin değer kazanmasını görememesine neden olmuştur. 43 yaşında İstanbul’da gözlerini hayata yuman Oğuz Atay günümüz okuyucularına önemli eserler bırakmıştır. Oğuz Atay kitapları yaşadığı dönemden ziyade günümüzde daha fazla okunmaktadır.

Oğuz Atay’ı farklı kılan belki de olayları yansıtmadaki yansızlığıdır. Sade bir anlatımı benimsemesi okuyucunun Oğuz Atay kitapları ile arasında önemli bir bağ kurmasına neden olmuştur. Belki de Yunus Emre gibi yüz yıllar sonra da okunacak olmasının en önemli nedeni dilindeki bu sadelik ve insana yakınlıktır.

Oğuz Atay denilince akla gelen ilk eser tabii ki Tutunamayanlar’dır. Bugün hangi kitapçıya gitseniz mutlaka görebileceğiniz bir eser olan Tutunamayanlar, yazıldığı dönemde tutunamayan bir eser olmuştur. Fakat zamanla hak yerini bulmuş ve Oğuz Atay başta Tutunamayanlar eseri ile hatırlanır olmuştur.

Oğuz Atay, Tutunamayanların yanı sıra Tehlikeli Oyunlar, Korkuyu Beklerken gibi eserleri ile de tanınmaktadır. Günümüz okuyucusunun zevkle ve beğeni ile okuduğu eserleri genellikle roman tarzı eserlerdir. Oğuz Atay’ın kitapları set halinde de satılabilmektedir.

Sırasıyla Oğuz Atay Kitapları

Oğuz Atay, kısa yazarlık serüvenine bir dizi kitap sığdırmış başarılı bir yazardır. Tutunamayanlar, Tehlikeli Oyunlar, Korkuyu Beklerken, Bir Bilim Adamının Romanı, Eylembilim başlıca eserleri arasındadır.

Oğuz Atay ve diğer popüler yazarların kitaplarına internet sitemiz sayesinde kolayca erişebilirsiniz. Çok satılan Oğuz Atay Kitapları internet sitemizde üstelik ücretsiz kargo seçeneği ile satışa sunulmaktadır.  Yakın dönemin ya da günümüzün önemli yazarların kült eserlerine ulaşmak için internet sitemiz hizmetinizde. En popüler eserlere en uygun fiyatlara ulaşmak için internet sitemize giriş yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.