sadsad x
asdasd

Obama : Vaatten İktidara

Koton Kitap

David Mendell

27,78 TL
22,22 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
5,56 TL
Obama : Vaatten İktidara Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 488
ISBN: 9786056468667
Kapak: Ciltsiz
David Mendell
David Mendell
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Obama : Vaatten İktidara Kısa Özet

  Koton Kitap’tan Yepyeni Bir Kitap…*Obama: Vaatten İktidara’’Amerika’nın En Ateşli Siyasi Süperstarı Barack Obama’nın Biyografisi!

  Başarılı gazeteci ve bir Obama kronikçisi olarak bilinen David Mendell’e ödül getiren Obama; Vaatten İktidara adlı kitabı, Koton Kitap etiketiyle Türkiye’de okurla buluşuyor...

  Çarpıcı detaylar içeren, çok iyi araştırılmış, etkileyici bir dille yazılmış bu kitapta, bir kamu görevlisinden, siyah, beyaz, Demokrat, Cumhuriyetçi, Ilımlı, genç, yaşlı; alt, üstü, orta sınıf tüm Amerikalılar için kurtarıcı bir adaya dönüşen Obama’nın hayatıyla ilgili daha önce duymadığınız bazı özel bilgiler edineceksiniz. Mendell’in, Obama’nın yakın yardımcıları, akıl hocaları, siyasi danışmanları ve ailesi, en önemlisi de ziyadesiyle karizmatik karısı Michelle’le özel röportajları içeren araştırması, bir politikacının evrimine gerekli bir bakış olarak tanımlanıyor.

  Birleşik Devletler Senatosu seçimlerinde başarıyla aday oluşundan bu yana, çalışkan, ebeveynlerinden ilhamalan, rahat ve kendinden emin, hitabet sanatında usta Obama’yı takip eden Ohio, Cincinnatili başarılı gazeteci David Mendell’in yazdığı Obama: Vaatten İktidara, Obama’nın bilinmeyenlerine ışık tutan bir biyografi.

  Mendell, umutsuzca yeni bir yıldız arayan, siyasi anlamda bezgin bir toplumda, soyadı umudun sloganı haline gelen, Berry adındaki delikanlının derinlemesine ve kapsamlı bir portresini sunuyor. Kitap, Amerika’da John F. Kennedy’den sonra en dinamik figür olarak görülen Obama’nın, imajını ve itibarını, temiz siyaset ve iyi hükümet idealleriyle yükseltişini ve Senato’daki yerini kazanmak için bu alanda en acımasız uzmanları işe alarak faydalandığı şaşırtıcı ve amansız kampanya taktiklerini tüm çarpıcılığı ile gözler önüne seriyor. Obama: Vaatten İktidara’da, samimi ayrıntılarla birlikte Hawaiili bir lise öğrencisinin, büyük bir azimle Harvard Hukuk Fakültesi öğrencisine ve daha sonra başarılı bir devlet adamına dönüşmesinin hikâyesini bulacaksınız.

Obama : Vaatten İktidara Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.