sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Toplam 62 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 62 ürün görüntüleniyor.

Nazım Hikmet Ran Kitapları

Nazım Hikmet Ran Türk Edebiyatının önde gelen şair ve yazarlarındandır. Türk Çağdaş Şiiri denince akla ilk gelen isimlerdendir. En çok şiirleri ile tanınmasının yanı sıra oyun ve roman da yazmıştır.

Nazım Hikmet adını dünya çapında duyuran önemli bir şairimizdir. Nazım Hikmet Kitapları 50’den fazla dilde yayınlanmıştır. Şiirlerinde serbest ölçü kullanarak; farklı kalıplar denemiştir. Bu yenilikçi anlayışı da tanınmasında etkili olmuştur.

Nazım Hikmet Ran başarılı bir şair olarak tanınmasının yanında; politik görüşleri ile de tanınmaktadır. Romantik-komunist olarak bilenen Ran; bu görüşleri sebebiyle birçok kez tutuklanmış ve sürgün edilmiştir. Eserlerinde de bu etki görülmektedir. Hapisteyken yazmış olduğu mektuplardan oluşan Nazım Hikmet kitapları da vardır.

Nazım Hikmet Başlıca Eserleri

Nazım Hikmet Kitapları arasında başlıcaları şöyledir;

  • Yaşamak Güzel Şey Be Kardeşim
  • Memleketimden İnsan Manzaraları
  • Sevdalı Bulut
  • Piraye’ye Mektuplar
  • Yeşil Elmalar
  • Kuvayi Milliye
  • Bu Şehir Güzelse Senin Yüzünden
  • Benerci Kendini Niçin Öldürdü

Genellikle memleket temalı bu eserlerine web sitemiz üzerinden kolayca ulaşmanız ve içerikleri hakkında bilgi edinmeni mümkündür. BKM Kitap fırsatları ile uygun fiyat ve çeşitli avantajlarla bu eserleri satın alabilirsiniz.

BKM kitap avantajlarından bazıları şöyledir; 39 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo imkanı, hızlı teslimat, %50’ye varan indirimler, en yeni kitaplara ulaşım imkanı gibi birçok avantaj mevcuttur.

Nazım Hikmet Kitapları ve diğer kitapları hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Her türlü soru ve yardım talepleriniz için 0850 255 0 256 numaraları müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşmanız mümkündür.

Üyelerimize özel kampanyalardan yararlanmak için de hızlı ve ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için de e-bültenimize kayıt olmayı unutmayın.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.