sadsad x
asdasd

Milyoner Aklın Sırları

Boyner Yayınları
35,00 TL
28,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
7,00 TL
Milyoner Aklın Sırları Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 187
ISBN: 9789757004554
Kapak: Ciltsiz
T. Harv Eker
T. Harv Eker
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Milyoner Aklın Sırları Kısa Özet

  Hiç bazı insanların kolaylıkla zengin olurken diğerlerinin yaşam boyu ekonomik sıkıntıdan kurtulamamasının nedenini merak ettiniz mi?

  Acaba fark; eğitimde, zekada, yetenekte, zamanlamada, çalışma alışkanlıklarında, sosyallikte, şansta mı; yoksa iş, meslek seçiminde ya da yapılan yatırımlarda mı?

  Yazara göre sorunun cevabı temelde, yukarıdakilerden Hiçbiri.

  Harv Eker'e göre sorunun cevabı geçmişteki şartlanmalarla bilinçaltımıza kazınan para haritalarımızdan geçiyor. Herkesin bilinçaltında kişisel bir para haritası vardır ve bu harita kişilerin parasal başarılarını belirlemede her faktörden daha önemlidir. Kitapta yazar kendi hayatından, seminerlerine katılan ve sonuçlarını onunla paylaşan on binlerce kişinin hayatından örneklediği hikayelerle Milyoner Aklın Sırları'nı anlatıyor.

  Bu kitap size kendi düşünce sisteminizi gözlemlemenizi ve parasal başarıya ulaşmanızı sınırlayıp köstekleyen düşüncelerinizin, alışkanlıklarınızın ve davranışlarınızın farkına varmanızı sağlayacak. İşinize yaramayan eski akıl dosyalarınızı değiştirerek yeni bir bakış açısı kazanmanızın yollarını gösterecek. Parasal başarıya giden sır dosyalarını açarak milyoner olmanın akıl oyunlarını öğretecek.

Milyoner Aklın Sırları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.