sadsad x
asdasd

Mesih'in Dönüşü ve Dünyanın Sonu

GDK Yayınları
15,00 TL
11,25 TL
%25 indirim
Mesih'in Dönüşü ve Dünyanın Sonu Hakkında Bilgiler
Türü: Hıristiyanlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 300
ISBN: 9799758379353
Kapak: Ciltsiz
Sarkis Paşaoğlu
Sarkis Paşaoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Mesih'in Dönüşü ve Dünyanın Sonu Kısa Özet

    Yirmi birinci yüzyıla girmiş bulunuyoruz. Zaman hızla geçip gidiyor. Günler haftaları, haftalar ayları,aylar da yılları izliyor. Korku ve endişeyle beklenilen 2000 yılı çoktan geldi geçti. Hala yaşamımız sürüyor. İsa Mesih'in dönüşü henüz gerçekleşmedi. 2000 yılını olağan dışı herhangi bir olay yaşamadan aşan bazıları yaşam yeniden başlıyor, artık Mesih'in dönüşü olmayacak gibi duygulara kapıldı. Ama aldanmayalım! Bizler geçmiş kuşaklara kıyasla Mesih'in dönüşüne ve Tanrı'nın dünya yönetimlerine müdahale edeceği zamana her çağdan daha yakınız.

    Geride bıraktığımız yirminci yüzyıla baktığımızda, dünyamızın her alanda büyük değişikliklere sahne olduğunu görürüz. Dünyamız uzay, bilim, teknoloji, tıb alanlarında dev adımlarla ilerledi. Televizyon, radyo, telefon, hızlı iletişim araçları, bilgisayar, internet gibi medya yoluyla dünya sanki küçük bir kente dönüştü. Öte yandan dünyamızın rayından çıkmış bir tren gibi giderek daha büyük uçurumlara yöneldiğini de gözlemekteyiz.

    Dünyadaki ani değişikliklere, kargaşalık ve gizemsel olaylara bakarak hepimiz soruyoruz: Dünyamız, insanlık böyle nereye gidiyor? Bizleri bekleyen olaylar nelerdir? Mesih'in dönüşü, dünyanın sonu nasıl gelişecek? Elinizdeki kitabın amacı bu soruları Tanrı'nın yetkin sözü kutsal kitap açısından yanıtlamaktır.

Mesih'in Dönüşü ve Dünyanın Sonu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.