sadsad x
asdasd

Mesele Ne Kadar İyi Olduğun Değil Ne Kadar İyi Olmak İstediğin

Pegasus Yayınları
32,41 TL
23,34 TL
%28 indirim
Mesele Ne Kadar İyi Olduğun Değil Ne Kadar İyi Olmak İstediğin Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786053437918
Boyut: 12 x 0
Kapak: Ciltsiz
Paul Arden
Paul Arden
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Mesele Ne Kadar İyi Olduğun Değil Ne Kadar İyi Olmak İstediğin Kısa Özet

  Mesele Ne kadar İyi Olduğun Değil, Ne Kadar İyi Olmak İstediğin kendinizi geliştirmeniz için somut bir rehber. Yetenekli ama ürkek kişilerin düşünülemez olanı düşünülebilir, imkânsız olanı mümkün kılabilmeleri için âdeta bir *kutsal kitap* niteliğinde. 

  Dünyanın en rekabetçi endüstrilerinden birinin zirvesinde onlarca yıl kalan Arden bu kitapta, kovulmanın değeri ve yanlış yapmanın neden doğru yapmaktan genellikle daha iyi olduğu gibi çeşitli konularda önsezilerini sunuyor. 

  Arden gündelik sorulara özgün ve mantıklı yanıtlar veriyor. Kitabı okuduğunuzda bu soruların çoğunun yanıtının apaçık ortada olduğunu düşünüyorsunuz fakat zaten yanıtları bildiğiniz zaman tüm sorular kolay değil midir?

  İster okulu bırakmış ister serbest çalışan isterseniz bir yönetici olun, bu kitabın başarılı olmayı arzulayan herkes için paha biçilmez bir değeri var. 

  Yaklaşık altmış ya da daha fazla yıl önce, sırf eğlence olsun diye Tanrı dosdoğru Edward Lear’ın zihnine sahip bir prototip insan yarattı. Yaptığı şeyle ilgili kaygıya kapılarak hemen kalıbı kullanılmaz hale getirdi ve fırlatıp attı. Uğraşlarının sonucunda Paul Arden oluştu. Parlak zekâlı, cana yakın, çabuk parlayan ve tümüyle acayip bir tip olan Paul Arden olağandışı beceri ve enerjisiyle özgün biridir, sıradan olmayan bir sağduyuya sahiptir ve yaratıcı bir deha ile kutsanmıştır.

  -Roger Kennedy, Tasarımcı

Mesele Ne Kadar İyi Olduğun Değil Ne Kadar İyi Olmak İstediğin Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.