sadsad x
asdasd

Maynard Mikro İktisat Konu Anlatımı 2019

Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık

Musa Çiçek

47,50 TL
30,88 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
16,62 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Maynard Mikro İktisat Konu Anlatımı 2019 Hakkında Bilgiler
Türü: KPSS A Grubu İktisat Konu Anlatımlı Kita
Sayfa Sayısı: 404
ISBN: 9786052268803
Kapak: Ciltsiz
Musa Çiçek
Musa Çiçek
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Maynard Mikro İktisat Konu Anlatımı 2019 Kısa Özet

  Kıymetli Öğrencilerim;

  Eserimiz, evvela KPSS olmak üzere kurumlarca düzenlenen A Grubu meslek sınavlarına yönelik hazırlanmıştır. Bu anlamda hazırlamış olduğumuz eserin sizlere her anlamda destek sağlaması, bizlerin tek temennisidir.

  Üçüncü sezonuna giriş yapan yayınımız ile her dönem olduğu gibi bu dönemde de tek hedefimiz; sınava hazırlanan siz değerli adayların, Mikro iktisat ile ilgili konularda pratik öğrenme düzeyini geliştirmek ve gereksiz konu ayrıntılarına girmeden özellikle matematiksel becerilerini artırmaktır. Burada siz adaylardan istediğimiz, konu analizlerinin tamamında da sözel anlatım, cebirsel anlatım ve geometrik anlatım tekniklerine göre çalışma yapmanızdır. Zira, Homo Economicus bunu gerektirir.

  Teşekkürlerimle...

  Öncelikle, Mikro İktisat Maynard Konu Anlatımı kitabımızın siz değerli öğrencilerimizle buluşmasına vesile olan Pelikan Yayıncılık ailesine teşekkürü bir borç bilirim.

  Yayın sürecinde, eserimizin dizgisinde sabırla ve ivedilikle bana yardımcı olan değerli arkadaşım Mehmet Karabay’a ve özgün grafik tasarımları ile bizi yalnız bırakmayan kıymetli büyüğüm Murat Keçeli’ye teşekkür ediyorum. Yine, yayının hazırlık aşamasında stresimize ve heyecanımıza ortak olan değerli öğrencilerim Kasım Gümüş, Enes Alper, Kerim Er, Barış Gökçe ve Uğur Uzun’a teşekkür ediyorum.

  Bu günlere gelmemizde sonsuz emeği olan, bizi yetiştiren ve her koşulda bize destek olan değerli hocam Murat Bilem’e teşekkür ediyorum.

  Ve tabi ki yayın hazırlığının ilk anından son anına kadar hep yanıbaşımda duran hayat ortağım Psi. Duygu Çiçek’e çok teşekkür ediyorum...

  Eserimizin tüm öğrencilerimizi fayda maksimizasyonuna ulaştırması dileğiyle...

Maynard Mikro İktisat Konu Anlatımı 2019 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.