sadsad x
asdasd

Maksimum Dikkat Maksimum Odaklanma

Dolce Vita Kitap
25,00 TL
17,50 TL
%30 indirim
Maksimum Dikkat Maksimum Odaklanma Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9786059789066
Kapak: Ciltsiz
Ferit Delen
Ferit Delen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Maksimum Dikkat Maksimum Odaklanma Kısa Özet

  Bir seminerimde; *Hayatta en önemli değerimiz nedir?* diye sorduğumda çok farklı yanıtlar almıştım. Ailemiz, sağlığımız, okulumuz, çocuğum, eşim, annem, dedem, başarı, zenginlik, babam, işim, beyin gücü, ibadetlerim, bayrağımız, arkadaşlarım, derslerim, ben, hayallerim, inancım, vatanım… Yanıtların hepsi de doğruydu bireylerin bakış açısına göre. Tekrar bir soru daha sordum katılımcılara. ‘Hayatta bir tanesi var ki eğer o yoksa hiçbir şey yoktur!’ dedim.

  Katılımcılar dikkatle ve merakla bana bakıyorlardı. Acaba neydi cevap? Bütün katılımcıların gözlerinin içine baktım önce ve bir süre sonra ‘Dikkat’ dedim. Herkes şaşırmıştı. ‘Dikkat mi?’ dedi birçok kişi fısıldaşarak. Tekrar ‘Evet, dikkat!’ dedim. Ardından şöyle devam ettim. Dikkatiniz hayatta en önemli değerinizdir. Dikkatiniz neredeyse enerjiniz oraya akar.

  Dikkatiniz sağlığınıza odaklanmamış ise sağlığınızı kaybedersiniz. Trafikte iken dikkatiniz yolda değilse, hayatınızı kaybedebilirsiniz. Ailenizi ihmal eder ve odak gücünüzü onlardan mahrum ederseniz mutluluğunuzu yitirebilirsiniz. Dikkat ve odağınızı paranızda toplayamadığınızda yanlış yatırımlar yapabilir ve sermayenizi hiç edebilirsiniz. Eğer dikkatiniz yoksa derslerinizi tam olarak öğrenemez ve başarısız olursunuz.

  Neler sizin en önemli değerinizi yani dikkatinizi çalıyor? Bunların farkına vardıkça daha bilinçli olacaksınız.

  Hayatımızın en önemli değeri olan dikkatimizi neler çalıyor? Uygulamalar, püf noktalar, basit ama etkili yöntemler, beynin işleyişi ile ilgili önemli bilgiler bu kitapta.
  Odağını en çok nereye verdiğini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.

  Hadi buyrun içeri…

Maksimum Dikkat Maksimum Odaklanma Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.