sadsad x
asdasd

Mahalle Arkadaşlığı

Az Kitap

Hacı Ormanoğlu

60,00 TL
37,20 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
22,80 TL
Mahalle Arkadaşlığı Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 200
ISBN: 9786052186329
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Hacı Ormanoğlu
Hacı Ormanoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Mahalle Arkadaşlığı Kısa Özet

    *Sıra dışı öğretmen* Hacı Ormanoğlu’nun bu üçüncü kitabını da keyifle okurken, ılık ve buruk bir nostalji dalgası saracak içinizi ve idealist öğretmen Ormanoğlu’nu yürekten takdir ederken, sayesinde bir kere daha anlayacaksınız *gerçek* öğretmenliğin ne demek olduğunu ve de bütün *Çalıkuşlarına* minnettarlığınızı sunacaksınız gönül dolusu sevgilerle…

    *Kitabımda; yitirdiğimiz değerlerimizi, mahalle arkadaşlığını, teknolojinin çocuklarımıza etkilerini, değişen toplumu, mahalle arkadaşlığının yeniden kurulması, kitaplarla barışmamız gerektiğini anlatmaya çalıştım.* diyen Hacı Ormanoğlu:

    Çok farklı proje ve çalışmalara imza attı. Sekiz tane sergi açtı. *Uygulama Bahçesi* projesini, çalıştığı tüm okullarda uyguladı ve başarılı oldu. *Kitaplarla Barışalım Mahalle Arkadaşlığını Yeniden Kuralım* projesi, yaz okulu uygulamasında model oldu. Cumhurbaşkanlığı tarafından onurlandırıldı. Çalışmalarının videoları, projeleri, birçok üniversitenin eğitim fakültelerinde öğretmen adaylarına model olarak sunuldu. Türkiye’nin birçok üniversitesinden, öğretmen adaylarına, çalışma ve projelerini anlatmak için davet edildi ve öğretmenliğe halen devam etmektedir.

  • 2. Hamur

Mahalle Arkadaşlığı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.