sadsad x
asdasd

Kuantum Liderinin Hafızası

Az Kitap
14,50
7,25
%50 indirim
Kuantum Liderinin Hafızası Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9786059272070
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
İlkay Tercan
İlkay Tercan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Kuantum Liderinin Hafızası Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kuantum Liderinin Hafızası Kısa Özet

  Kuantum lideri, beynin sağ ve sol loplarının bütün kıvrımlarını kullanabilen, enerjisi ve hayal gücü yüksek bilge bir insandır.

  Kuantum lideri, ruha (kalbe) dokunur ve zihne kuantum sıçraması yaptıracak vizyonu verir. Böylece, sıradan insanı, sıra dışı işler yapan hale getirecek enerji, güç, ilham ve motivasyonu sağlar ve bunu doğal olarak yapar. Bu sayede insanlarda zihinsel farkındalık ve dönüşüm meydana gelir.

  Kuantum lideri, birinci sıraya insanı alır; bir *kaynak* olarak değil, bir *değer* ve bir *yetenek* olarak ya da sadece insan olarak. Kuantum lideri bilir ki liderlik, işleri yapmak ve yönetmekle ilgili değil, insanları geliştirip büyütmek ve güçlendirmekle ilgili, zira güçlendirdiğin kadar güçlenirsin.

  Kuantum liderliğine giden yol, iç sese (sezgilere) güvenmeyi öğrenmekten geçer. Deneyim, özgürlük ve bilgelik ile birlikte sezgi gücü gelişir.

  Kuantum lideri, tutkularının illüzyonunu deşifre ettiği için, artık tutkularından özgürleşmiştir. Peki, sizin tutkularınız neler? Para, aşk, şöhret, araba, yarış, kariyer, mal-mülk/toprak, sürekli güzel görünmek, kumar, alkol, uyuşturucu, cinsellik vb. Hayatta tutku ile en çok neleri istiyorsunuz? Unutmayın; istekleriniz/tutkularınız neredeyse, zaaflarınız ve problemleriniz de oradadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.