sadsad x
asdasd
65,00 TL
45,50 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
19,50 TL
Koşulsuz Affetme Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 252
ISBN: 9786055740320
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Mary Hayes Grieco
Mary Hayes Grieco
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Koşulsuz Affetme Kısa Özet

  Eski bir ikileme, yepyeni ve enerjik bir bakış: Nasıl affeder ve yolumuza devam ederiz?

  Araştırmalar, affetmenin sağlığa sayısız faydaları olduğunu gösteriyor, fakat birini, hatta kendimizi bile nasıl kolay ve kalıcı bir biçimde affedebiliriz?

  Midwest Affetme Çalışmaları Enstitüsü Direktörü Mary Hayes Grieco, her tür suçlamayı affedebilmeyi öğreten eğitim programıyla çığır açıyor. Koşulsuz Affetme, evde ya da işte yaşadığınız gündelik hayal kırıklıklarını ya da yıllardır sizi yiyip bitiren daha büyük sorunları affederek, geçmişi bir kenara bırakıp, daha hafif bir yürek ve daha büyük bir yaşama arzusuyla ilerlemenizi sağlayacak basit bir araç. Eşit dozdaki mizahi, şefkatli ve açık yaklaşımıyla Gireco, Özgürlüğün Sekiz Adımı ile duygusal bir sorunu iyileştirecek yolu gösteriyor. Bu eşsiz rehberi izleyerek, daha az incinecek, daha çok sevecek ve her geçen gün iç huzurunuzun daha da arttığını hissedeceksiniz.

  Mary Hayes Grieco, yirmi yıldır halka açık atölye çalışmaları düzenliyor. Ayrıca Minneapolis, MN`deki St. Thomas Üniversitesi`nde ve Hazelden Tedavi Merkezi`nde çalışmalarını sürdürüyor. Grieco ve meslektaşları, iyileştirme metotlarını Amerika, İrlanda, Almanya ve Kuveyt`teki profesyonellere, Irak ve Afganistan` da görev almış emekli askerlere terapi hizmeti vermiş doktorlara danışarak oluşturmuşlardır. Grieco, bu evrensel iyileşme metodunu başka kültürlerden ve ülkelerden insanlarla en kısa zamanda paylaşabilmeyi umuyor.

 • 2. Hamur

Koşulsuz Affetme Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.