245,00 TL
171,50 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
73,50 TL
Kokoloji 3 Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 212
ISBN: 9786059318174
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 314 adet satılmıştır.
Isamu Saito
Isamu Saito
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Kokoloji 3 Kısa Özet

  Yeni oyunlarla kendini keşfetmeye devam!

  İlk iki kitapla dünyayı kasıp kavuran Kokoloji’nin yepyeni oyunları üçüncü kitapta!

  İlk kitapta zihninizin gizli bölümünde dolaştınız, varlığını bile unuttuğunuz pek çok şeyle karşılaştınız. İkinci kitapta bir yandan eğlenceye devam ederken bir yandan kendinizi biraz daha keşfettiniz.

  Kokoloji 3’te sınırlar iyice genişliyor. Sorulara verdiğiniz yanıtların hayatınıza dair neleri anlattığını görünce şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz.

  Aşk, seks, iş, aile ve ilişkilerle ilgili tam 45 oyun. İsterseniz tek başınıza, isterseniz grup halinde oynayın. Her şekilde kendinizi daha iyi tanıyacağınızdan emin olun!

  *Kokoloji, sohbet ortamı yaratmayı, hoşgörüyü arttırmayı, insan ilişkilerini geliştirip, derinleştirmeyi, zihni canlandırmayı ve hayal gücünü harekete geçirmeyi amaçlıyor. Ama daha önemlisi, ne çok ortak yanımız olduğunu ortaya koyarak bize yalnız olmadığımızı gösteriyor.*

  - Isamu Saito

  *Kokoloji’de aklınız ilk gelen şeyi söylemek önemli. Doğru cevap olmadığı gibi yanlış cevap da yok. Bu yüzden gevşeyin ve cevap verin. Kasmayın yani kendinizi. Grup halinde oynamak, yalnız oynamaktan daha eğlenceli. Toplaşın, bir araya gelin. Bir de dürüst olun. Kim tutar artık sizi...*

  – Ayşe Arman, Hürriyet Gazetesi

 • 2. Hamur

Kokoloji 3 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.