sadsad x
asdasd
40,00 TL
28,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
12,00 TL
Kişiye Özel Öğrenme Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 230
ISBN: 9786051512426
Kapak: Ciltsiz
Ahmet Altıntaş
Ahmet Altıntaş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kişiye Özel Öğrenme Kısa Özet

  Ortaokul ve Liseler için öğrenmeyi öğrenmenin yolları

  Ders çalışmak bir alışkanlık işidir. Bu alışkanlığı çocuğa kazandırma çabası okul hayatıyla başlamalıdır. İlköğretimin ilk kademesi, çalışma alışkanlığının oluştuğu yıllardır. Okul hayatının ilk yıllarında çocuğun ders çalışma alışkanlığı kazanması sonraki yıllara nazaran daha kolaydır. Aileler bu kitapta okuyacakları temel prensipler çerçevesinde çocuklarına; etkili, verimli ve beyin uyumlu bir ders öğrenme programı uygulama alışkanlığı kazandırabilirler. Olumlu sonuçlar alabilmek için; eğitimin üç önemli faktörü olan öğrenci, aile ve eğitimci birlikte ve uyumlu çalışmalıdır.

  Bu kitap, yapmaktan hoşlandığınız şeylere daha çok zaman ayırabilmek için yapmak zorunda olduğunuz işleri sıkılmadan, pratik ve sistemli bir şekilde yapmanıza ve olumlu sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak araçlar sunuyor. Ancak istemediğiniz sürece kimse size bir şey öğretemez, hayat tecrübesi de en pahalı öğrenme aracıdır. Bunu bazen ağır bedeller ödeyerek anlayacaksınız. Bir öğrencinin başarmak için hazırlandığı sınavların hayattaki başarılar için önemli olduğunu ama yeterli olmadığını, kişisel kararlarınız ve kararlılıklarınız olmazsa, sizinle paylaştığımız bilgilerin size faydası olmayacağını bilmelisiniz.

  Kitabımızda öğrenme ve başarı bütüncül bir yaklaşımla ele alınmıştır. Sonuca etki eden tüm unsurlar incelenmiş ve yapılması gerekenler tespit edilmiştir. Öğrenmenin bilimsel boyutları incelenmiş, başarılı öğrencilerin uygulamaları ile karşılaştırılmış ve eğitimin her kademesindeki insanlarla birlikte başarılı eğitim uygulamasının nasıl olması gerektiği tespit edilmiştir.

Kişiye Özel Öğrenme Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.