sadsad x
asdasd

Kendinizi Onurlandırın

Klan Yayınları

Patricia Spadaro

66,00 TL
46,20 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
19,80 TL
Kendinizi Onurlandırın Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 284
ISBN: 9786055740412
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Patricia Spadaro
Patricia Spadaro
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kendinizi Onurlandırın Kısa Özet

  Kendinizi Onurlandırın, günümüzün kilit paradoksları ve stres etkenlerinden biriyle başa çıkmak için ustalıkla yol gösteriyor: Başkalarının ihtiyaçlarıyla kendi ihtiyaçlarımız arasında, vericilik ve alıcılık arasında denge kurma paradoksuyla. Başkaları için ödün vermeli miyim yoksa vericiliğim kendime yönelik mi olmalı? Cömert mi olmalıyım yoksa sınırlar mı çizmeliyim? Bunun gibi gerilim noktaları yaşamın yalnızca doğal bir parçası değil, yaşamın ta kendisidir.

  Modern toplum dengeyi tekrar sağlamamıza yardım edecek yeterli donanıma sahip değilken, Doğu’nun ve Batı’nın bilgeleri konunun uzmanlarıdırlar. Kendinizi Onurlandırın, onların bizlere verdiği uygulanabilir ve şaşırtıcı tavsiyeleri inceliyor.

  Yazarın bize anlattığı üzere, kişinin kendini onurlandırması, kendisini neden ve nasıl şımartabileceğiyle ilgili değildir. Ona ihtiyacı olanlara sırtını çevirmek de değildir. Vericilik ve alıcılığı çevreleyen konular bundan çok daha derindir, diyor Patricia Spadaro. Kendinizi onurlandırdığınızda, içinizdekinin en iyisine yaşam verir, saygı gösterir, onu takdir edersiniz. Bu da yaratıcı ve bereketli bir vericiliğe dönüşerek karşılığında başkalarını onurlandırır.

  Vericilik ve alıcılık arasındaki hassas dansta ustalaşmak yaşamımızın hemen her anında karşımıza çıkan bir görevdir. Elinizdeki bu değerli eser, yaşam dansında ustalaşmak için size güç kazandıracak, içten öneriler sunmakta. Kendinizi Onurlandırın’ın bir o kadar önemli yanı da size dengede kalmak için sunacağı adım adım rehberliktir. Çünkü bu adımları öğrendiğinizde artık dansınızı sergileyebileceksiniz ve asıl sihir de o zaman başlayacak.

 • 2. Hamur

Kendinizi Onurlandırın Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.