sadsad x
asdasd

Kendine Yaslanan Dik Yürür

Dorlion Yayınevi

Kunter Kurt

32,00 TL
19,84 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
12,16 TL
Kendine Yaslanan Dik Yürür Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786052237168
Kapak: Ciltsiz
Kunter Kurt
Kunter Kurt
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kendine Yaslanan Dik Yürür Kısa Özet

  Geçmiş pişmanlıklarımız ve gelecek endişelerimiz içinde kıvranıp duruken, bir bakmışız ki farkında olmadan içimiz çok kalabalıklaşmış, kimseye tahammül edemez hale gelmiş ve kendi hayatımızda kendimizi unutmuş bir halde yaşamaya çalışır haldeyiz. Bir saniye sonramızın garantisi yokken, ya geçmişe takılıp kalmışız, ya da gelecek kaygısı taşımaya devam edip hayatımızı farkında olmadan zorlaştırmaya öğrenilmiş çaresizlikler içinde devam ediyoruz.

  Bugüne kadar beklentisiz hep yanınızda olan kendinize, hayatın zorlu süreçlerinde yardımcı olan kendinize, sizi her konuda destekleyen ve sizi yalnız bırakmayan kendinize, iyi günde ve kötü günde koşulsuz sizinle olan kendinize teşekkür ederek ve Kendinize Yaslanıp Dik Yürüyerek yola devam etmek için, 196 hatırlatıcı bilgi siz değerli okuyucularımla bu kitapta kaleme alınmış ve beğeninize sunulmuştur.

  Çok uzun süredir ihmal ettiğiniz kendinize uğrama zamanı. Ne kadar yıpranmış olursak olalım, herkes kurtarılavbilir bir yaşam sürme yetisine sahiptir.

  Şunu hep hatılayalım; "Biz kimsenin kimsesi değil, biz kendimizin herşeyiyiz."

Kendine Yaslanan Dik Yürür Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.