sadsad x
asdasd
Kendi Kendinin Efendisi Ol Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 441
ISBN: 9786050303322
Kapak: Ciltsiz
Yusuf Yüksel Köken
Yusuf Yüksel Köken
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kendi Kendinin Efendisi Ol Kısa Özet

  Kitap başlangıçta bir soru sorar:

  Acaba bir insan kendi mevcut şartları içerisinde %100 mutluluğa ve huzura ulaşılabilir mi? Veya en azından mevcut seviyesini olanaklar çlçüsünde %100 mutluluğa ve huzura yaklaştırabilir mi?
  Kitap; bunun mümkün olduğunu, ayrıca her bireyin. isterse mevcut korkularını veya endişelerini aşabileceğini, özgüvenini arttırabileceğini ve karşısına çıkacak her sorunun üstesinden gelme konusunda eskisinden çok başarılı olabileceğini iddaa etmektedir.

  Bunun için de önerilen temel formül, hayatın her safhasında %100 pozitif enerji içinde olmanın yollarını keşfetmek, benimsemek ve uygulamaktır. Burada bu yollara ilişkin bazı ipuçları verilmekte, her bireyin öncelikle kendisine, karşısındakilere ve içinde bulunduğu ortama tarafsız bir gözle bakmanın ve görmenin yolları gösterilmekte ve her alandaki farkındalığının arttırılması öngörülmektedir.

  Daha sonra da bu farkındalığın idrak edilmesiyle birlikte her bireyin ´´rüzgarlara kapılmış kuru yaprak misali´´ hayatının savurduğu yere doğru değil de kendi istediği yere doğru yol almasının nsıl sağlanabileceği üzerinde durulmaktadır.

  Bu kitabın bugüne kadar yazılmış yüzlerce ruhsal veya kişisel gelişim kitaplarından en büyük farkı, insanı mutluluğa ulaştıracakalgıyı ve düşünceyi yönlendirmede, aklın ve mantığın yoğun olarak kullanılmasıdır. Bunun da özellikle, mantıksal zekaya yatkın kişilerin ruhsal gelişim kitaplarında bulmakta zorluk çektikleri birçok şeyi, bu kitapta bulmasına, daha kolaylıkla inanmasına ve daha kolaylıkla uygulamasına olanak sağlayacağınainanılmaktadır.

Kendi Kendinin Efendisi Ol Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.