sadsad x
asdasd

Kendi Geleceğini Yaratan İnsan Yaşam Sanatı

Pozitif Yayınları
21,00 TL
12,18 TL
%42 indirim
Kazancınız
:
8,82 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kendi Geleceğini Yaratan İnsan Yaşam Sanatı Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 342
ISBN: 9786054726608
Kapak: Ciltsiz
Saffet Dağdeviren
Saffet Dağdeviren
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kendi Geleceğini Yaratan İnsan Yaşam Sanatı Kısa Özet

    21. yüzyıl lüks ve fırsatlar bereketi sunarak kendini göstermeye başlasa da, bu teknolojik patlama çağında çoğumuz yaşamımızdan, yaşantımızdan hiç de hoşnut değiliz. Adeta kendimizi kendi çizdiğimiz sınırlar içine hapsederek hayallerimizden, arzularımızdan ve amaçlarımızdan vazgeçiyoruz. Yaratıcı düşünerek eyleme geçmek varken pes etmiş bir şekilde yaşamak bize daha kolay geliyor. Temel problemimiz düşünmekten eyleme, bilgiden tecrübeye geçememek…

    Bu kitap efsanevi ‘Anka Kuşu’ gibi küllerinden yeniden doğmak isteyen sizlere gerçekte kim olduğunuzu hatırlatmak için yazıldı. Yaşıyorsunuz, nefes alıp veriyorsunuz; bu iyiye işaret! Bu özelliğinizin olması size öğrenme, gelişme ve her sınırı aşarak kendi geleceğinizi yaratma fırsatı sunacaktır.

    Genç bir Yaşama Sanatçısının akıcı bir dille ve kendi hayatından örneklerle zenginleştirerek hazırladığı bu kitabın sayfalarında sahip olduğunuz ama kullanmadığınız şaşırtıcı gücünüzü açığa çıkarmanın yollarını bulacaksınız. Kendinize bir yol açmak, yaşamı hayatın içinde bulmak ve onu yeniden canlandırmak istiyorsanız, buyurunuz, aramıza hoş geldiniz!

Kendi Geleceğini Yaratan İnsan Yaşam Sanatı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.