sadsad x
asdasd

Kelime Çarkı - Kent Hayatı ve Yön-Yol Tarifi İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca

Nüans Publishing

Kolektif

10,00 TL
8,30 TL
%17 indirim
Kazancınız
:
1,70 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kelime Çarkı - Kent Hayatı ve Yön-Yol Tarifi İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 1
ISBN: 9786055450045
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kelime Çarkı - Kent Hayatı ve Yön-Yol Tarifi İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca Kısa Özet

  Kelime Çarkları, öğrencilerin kelime öğrenmelerini, kullanmalarını ve pekiştirmelerini sağlayarak dil edinimini kolaylaştıran harika bir araçtır.

  Her çark bir konuyu ve ilgili kelimeleri kapsar. Öğrenciler çarkı çevirdiğinde, her resimin eşleştiği kelimeyi 5 farklı dilde (İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca ve İtalyanca) görür ve kelimenin tercih ettiği dildeki / dillerdeki anlamını öğrenir.

  Kelime Çarkları bir resimli sözlük veya flashcard gibi de kullanılabilir, öğrencilerin resimler yardımı ile kelimeleri öğrenmelerini ve özümsemelerini sağlar. Söz gelimi sınıf içinde veya öğrencinin bireysel etkinliklerinde her bir kelime kullanılarak cümle kurulması gibi yöntemlerle dilin kullanılmasını ve etkin kelime öğrenimini gerçekleştirir.

  Her çarkın ayrı konuları kapsaması kelimelerin bir ilişki içinde ve kolayca öğrenilmesini sağlar. Bu çok yönlü Kelime Çarkları dil öğreniminin farklı seviyelerinde kullanılabileceği gibi, dil farkındalığı seviyesinde farklı dillerde kelime karşılaştırmak için de kullanılabilir.

  Kelime Çarkları Serisi :
  İnsan Vücudu / Yüz
  Giysiler
  Meyveler ve Sebzeler
  Spor
  Ev / Ev Eşyaları
  Kent Hayatı / Yol-Yön tarifi
  İş Hayatı / Meslekler

  Vocabulary wheel - Sports (English, French, Spanish, German and Italian)
  Vocabulary wheels are a great tool for students to learn, reinforce and practice vocabulary. Each wheel covers one topic and includes 32 items of vocabulary. As students turn the wheel, each picture can be seen accompanied by the corresponding word in 5 different languages (English, French, Spanish, German and Italian).

  The wheel can be used as a picture dictionary to help students find out the words for themselves or as an alternative to flashcards to help them assimilate the words. Students can also use them to practice vocabulary from a topic, for example by creating sentences from the vocabulary on each wheel. Because they are so versatile, the wheels are suitable for any level. On a language-awareness level, they can be used for comparing vocabulary in different languages.

  Multilungual Vocabulary Wheels :
  Body Parts
  Clothes
  Fruit & Vegetables
  Sports
  In the House
  In Town
  At Work
  (Tanıtım Bülteninden)

Kelime Çarkı - Kent Hayatı ve Yön-Yol Tarifi İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.