sadsad x
asdasd
45,00 TL
30,60 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
14,40 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kariyer Şövalyesi Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 230
ISBN: 9786051716039
Kapak: Ciltsiz
İlham Süheyl Aygül
İlham Süheyl Aygül
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kariyer Şövalyesi Kısa Özet

  Bu satırların yazarıyla çalışma fırsatım oldu. O gerçek bir kariyer şövalyesiydi ve yoluna üçüncü zarı atarak devam etme kararı aldı. Okunası bir kitap ve gerçek bir rol model!

  —ZiyaAkkurt, CEO

  Son derece etkileyici, iş dünyasının bilinen ama bilinse de pek söz edilmeyen gerçeklerine doğru müthiş bir farkındalık yolculuğu.

  —Servet Taze, CEO

  Gerçek bir Mentor`la çıkılan bir yolculuk... Akla, kalbe ve tecrübeye hitap eden bir başucu kitabı...

  —Namık Ülke, CEO

  Aygül yazdıklarına referans teşkil edecek birikim ve duru görü sahibi bir yazar olarak ülkemizde önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Bu kitap kariyer yolculuğunuzu samimiyetle gözden geçirmek için müthiş bir fırsat sunmaktadır.

  —Önder Halisdemir, CEO

  Felsefe sorgulayıcı analitik ve yaratıcı düşünce demektir. Felsefe, akıl yürütmek demektir. Türkiye’nin en çok gereksinim duyduğu ve eksikliğini hissettiği şeylerden birisi de felsefedir. Felsefeyi eksiksiz, doğru ve tam olarak anlamak ve öğrenmek için kuşkusuz ki filozofların metinleri okunmalı, ayrıca uzmanların ve akademisyenlerin çalışmaları incelenmelidir. Ancak felsefenin akademi dışında da yaygınlaşması son derece önemlidir. Hem kamu sektöründe hem de özel sektörde çalışan kesim felsefeyle ne kadar çok ilgilenirse, ruhunu ve zihnini o kadar genişletir, evrene, dünyaya ve yaşama bambaşka bir açıdan bakar. Süheyl Aygül, eserlerini kaleme alırken, başka alanlardan olduğu gibi, felsefeden de beslenen, özel sektörde felsefenin önemini ve değerini hisseden nadir kişilerden birisidir. O nedenle, çalışma yaşamı ve özel sektörle ilgili olarak yazdığı eserler, bu alanda yazılmış birçok başka eserden farklı bir konumda ve önemdedir.

  —Prof. Dr. Örsan Öymen

Kariyer Şövalyesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.