sadsad x
asdasd

Kamu İhale Kılavuzu 3 Cilt Takım

Adalet Yayınevi

Zülfü Kılıç

490,00 TL
450,80 TL
%8 indirim
Kazancınız
:
39,20 TL
Kamu İhale Kılavuzu 3 Cilt Takım Hakkında Bilgiler
Türü: Hukuk Üzerine Kitaplar
Sayfa Sayısı: 2759
ISBN: 9786053003885
Kapak: Ciltli
Zülfü Kılıç
Zülfü Kılıç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kamu İhale Kılavuzu 3 Cilt Takım Kısa Özet

  Kitabımızın Mayıs-2016 tarihinde yayımlanmasından sonra genişletilmişgüncellenmiş 2. baskısının yapılmasının uygun olacağı düşünülmüştür.

  Kitabımızın 2. baskısıyla birlikte konular genişletilip güncellendiği gibi yeni KİK kararları, yargı kararları (Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay kararları) ve uzman görüşleri de eklenmiştir. Ayrıca yeni konu başlıklarına (madde başlıklarına) da yer verilmiştir. Bu bakımdan kitabımız daha yetkin bir hale gelmiştir.

  Daha öncede belirtildiği üzere kitabımız; ihale mevzuatı ne kadar sık değişse de zaman içerisinde yerleşmiş olan temel kavram, ilke ve süreçlerin kalıcılığından hareketle her zaman başvurulabilecek kaynak kitap olarak tasarlanıp hazırlanmıştır. Bu doğrultuda kitabımız ağırlıklı olarak kamu ihale mevzuatıyla ilgili temel kavram ve süreçlerden oluşmuş ise de kamu ihaleleriyle ilgili/ilişkili/bağlantılı olabilecek diğer temel kavram ve süreçlere de yer verilmiştir.

  Bu çerçevede a’dan z’ye kamu ihale sözlük kitabı olarak tasarlanıp hazırlanan kitabımızın aynı zamanda bir rehber/kılavuz kitabı niteliğinde olması da hedeflenmiştir.

Kamu İhale Kılavuzu 3 Cilt Takım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.