sadsad x
asdasd

Kalbinizle Yaptığınız Her Şey Size Geri Dönecektir

Kitap Arası

Cemil Şahinöz

25,00 TL
18,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
6,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kalbinizle Yaptığınız Her Şey Size Geri Dönecektir Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786050695410
Kapak: Ciltsiz
Cemil Şahinöz
Cemil Şahinöz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kalbinizle Yaptığınız Her Şey Size Geri Dönecektir Kısa Özet

  Modern çağın en büyük sorunu hiç şüphesiz psikolojik rahatsızlıklar. Materyalizmin içinde boğulan ve büyük şehirlerde betonlar arasında yaşayan insanlar mutluluğun formülünü aramaktalar.

  Halbuki çözüm pek uzakta değil. Çözüm yanı başımızda. Dışarılarda aradığımız reçeteler yüzyıllardır zaten bizde bulunan, fakat unutulanlarda gizli. Bildiğimiz, fıtratımıza uygun bu reçeteler ile en etkili şekilde tekrar huzur bulabiliriz.

  Bu reçeteler en çok insanların ümitsizliğe, depresyona, çaresizliğe düşdükleri ve kendilerini tanımaya çalıştıkları durumlarda faydalı oluyor. Çünkü olaylara yeni bir bakış açısı gelişir. Özellikle varoluşsal sorunlarda insanın varlığına bir anlam verilir. Bu şekilde insana değer verilir ve anlamsızlıktan kurtarılır. Perspektifler ve paradigmalar değişir. İfrat ve tefrit´ten koruyarak vasat ve tevekkül´e çekilir.

  Fıtrat aynı zamanda bir dengedir, düzendir, kanundur ve kuraldır. Bu kurala uymadığınızda sağlıklı netice alamazsınız. Fıtrat, fıtri olmayan şeyleri reddeder. Bu hakikate binaen fıtrata uygun çözümler tesirli olur.

Kalbinizle Yaptığınız Her Şey Size Geri Dönecektir Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.