sadsad x
asdasd

Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter

Destek Yayınları

Hakan Mengüç

82,00 TL
55,76 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
26,24 TL
Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786053115199
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Hakan Mengüç
Hakan Mengüç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter Kısa Özet

  Hiçbir karşılaşma tesadüf değildir. Senin şu anda bu satırları okuyor olmanın tesadüf olmaması gibi, benim Afrika’ya araştırma yapmak için gidip orada bir sufiyle karşılaşmam ve ondan öğrendiklerimi bu kitapta derlemiş olmamın da tesadüf olmaması gibi.

  *Dert insana daima yol gösterir* der sufiler. Önemli olan yolu yürümekten vazgeçmemek. Yolda olan için *umut var* demektir. Kader her an yeniden yazılır çünkü.

  Kiminle ne zaman karşılaşacağını, neyi ne zaman bulacağını bilemezsin. Bazen istediğin şeyi aramakla bulamazsın ama bulanlar hep arayanlar olmuştur. Mevlana’nın dediği gibi: *Sen yola çık, yol sana görünür.*

  Yoluma ortaklık eden hocalarımın ilhamıyla karşına çıktığım bu kitapta sıkıntılarından kurtulman, ilişki problemlerini çözmen ve hayata daha olumlu bakabilmen için sufilerin kullandığı pratik yöntemleri kendi deneyim süzgecimden geçirerek sunuyorum. Kitapta yer alan öğretiler bugüne kadar binlerce insana yardımcı oldu, sana da olacağına inanıyorum.

  Şunu sakın unutma yol arkadaşım, kaç yaşında olursan ol, başından ne geçmiş olursa olsun; kalbin temizse hikâyen mutlu biter.

  *İyi beni bulur.*

 • 2. Hamur

Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.