sadsad x
asdasd
35,00 TL
28,35 TL
%19 indirim
Kazancınız
:
6,65 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kadının Cinsel Yaşamı Hakkında Bilgiler
Türü: İnsan ve Toplum Cinsellik Kitapları
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786054912636
Kapak: Ciltsiz
Cem Keçe
Cem Keçe
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kadının Cinsel Yaşamı Kısa Özet

  Kadın Cinselliğinin Sırlarını Keşfedin…

  Cinselliği kirli, kötü, ayıp, yasak, günah olarak gören yaklaşımla oluşturulan tutumlar ve engellemeler nedeniyle cinsel potansiyellerini kaygı, utanç ve suçluluk gibi olumsuz duygularla bastırmış olan kadınlar için cinsellik sırlarla doludur. *Kadının Cinsel Yaşamı* bu sırları açığa çıkararak kadınların tüm önyargılar ve yanlış bilgilerden arınmış bir şekilde cinselliği özgürce haz alıp vererek yaşamalarına yardımcı olacaktır ve CİSED Cinsellik, Cinsel Terapi ve Cinsel Tedaviler Eğitimleri’nde (www.cised.org.tr/cinsel-terapi-egitimi) ders kitabı olacak niteliktedir. Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)

  Kadınların seks bilimi: *jineseksoloji*

  Bir yönüyle ürolojideki *androloji* kavramının jinekolojideki karşılığı olan *JineSeksoloji*, çok yakın bir gelecekte yeni bir yan dal uzmanlık alanı olarak jinekolojideki yerini alacaktır. JineSeksoloji *kadın cinselliği, kadın cinsel işlev bozuklukları ve genital estetik* ile ilgilenecektir. *Kadınların seks bilimi* olarak tanımladığım JineSeksoloji, kadın ve erkek cinsel fonksiyonlarının benzerlikleri ve birbirlerini tamamlayan özellikler taşımaları nedeniyle *aşkın seks cinsel tedavi yaklaşımı*nı ve *multidisipliner bir bakış açısı*nı esas alarak *kadın olmadan erkek, erkek olmadan kadın cinselliği olmaz* prensibini kullanır. Gerçekte jinekoloji ve JineSeksoloji aynı anatomofizyolojik alanda işlev görmektedir ama JineSeksoloji; cinsel terapi, cinsel danışmanlık, evlilik ve ilişki terapisi, psikoloji ve psikiyatriye daha yakın bir konumda olacaktır. Psikoterapist & Yazar Cem KEÇE

  Kadın Cinselliğinin Şifreleri…

  *Kadının Cinsel Yaşamı* her kadının hayatının her evresinde cinselliği doğanın sunduğu bir armağan olarak deneyimleyeceği sağlıklı, mutlu ve doyurucu bir cinsel yaşamın şifrelerini veriyor. Doğru bilinen yanlışlarla karanlığa hapsedilmiş olan kadın cinselliğinin ışıltıyla parlayarak göz kamaştırmasını sağlayacak bilimsel bilgiler sunuyor. Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü (IICPI)

Kadının Cinsel Yaşamı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.