sadsad x
asdasd

Kaderini Kontrol Et Çalışan Kadının Başarı Formülü

Optimist Yayın Dağıtım

Patricia J. Ohlott

10,00 TL
5,00 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
5,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kaderini Kontrol Et Çalışan Kadının Başarı Formülü Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Kit
Sayfa Sayısı: 268
ISBN: 9789756225394
Kapak: Ciltsiz
Patricia J. Ohlott
Patricia J. Ohlott
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kaderini Kontrol Et Çalışan Kadının Başarı Formülü Kısa Özet

  Liderlik üzerine hazırlanmış kitaplar her ne kadar herkese yol göstermeyi amaçlasa da, daha çok evli erkeklere özgü koşulları veri olarak kabul eder. Oysa çeşitli zorluk ve engellere rağmen, iş hayatındaki kadın yöneticilerin sayısı giderek artıyor. Ve cinsi latif iş dünyasında giderek daha nefes kesici başarılara imza atıyor.

  Bu olgu küresel rekabette söz sahibi olmak isteyen şirketleri kadın yönetici sayısını artırmaya yöneltiyor. İş yönetimi uzmanları yetiştiren dünyaca ünlü üniversite ve kurumlar da kadın liderler için artan sayıda farklı eğitim programları sunuyorlar. Kaderini Kontrol Et kadın liderler ve lider olmak isteyen kadınlar için hazırlanmış bir kitap.

  Yazarlar Marian R. Ruderman ve Patricia J. Ohlott Kuzey Karolina’daki Yaratıcı Liderlik Merkezi’nde kadın yöneticilerin kariyer gelişimi konusunda çalışmalar yapan iki başarılı kadın. Kaderini Kontrol Et bu merkezdeki Kadın Liderlik Programı’na katılan 60 kadınla yaptıkları yüz yüze röportajların ve 276 kadın yöneticiyle yürüttükleri yazışmaların ürünü.

  Başarılı bir kadın yönetici olmanın anlamı nedir? Başarı sadece yükselme midir yoksa daha fazla bir anlamı mı vardır? Kadın lider hayatı hakkında nasıl karar veriyor? Kariyer yaşamıyla diğer arzularını nasıl birleştiriyor? Hem kendisine hem de çalıştığı kuruluşa karşı dürüst olabilir mi? Bu işte bütün potansiyelini geliştirebilir mi? İşte başarılı olmakla nelerden vazgeçmiş bulunuyor?

  Kaderini Kontrol Et kadınları, erkekleri ve şirketleri ilgilendiren pek çok soru ve sorunu başarılı kadınların hayatlarından ilginç kesitlerle sunuyor.

   

Kaderini Kontrol Et Çalışan Kadının Başarı Formülü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.