sadsad x
asdasd

Kaderini Değiştir

Doğan Novus
23,50
15,28
%35 indirim
Kaderini Değiştir Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786050924008
Boyut: 13.6 x 0
Kapak: Ciltsiz
Güneş Tan
Güneş Tan
Devamı
Kampanya

Kaderini Değiştir Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kaderini Değiştir Kısa Özet

  ARTT - Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği ile tüm sorunlarınıza hızlı, radikal ve kalıcı çözüm…

  *Kader* dediğimiz aslında bizim yaşam programımız...Evren de tıpkı bir bilgisayar programı yazılımı gibi işler... Bu müthiş gerçeği bize günümüzün bilim dünyası söylüyor.

  Nasıl ki evren bir yazılımsa, bizim kaderimiz de öyle. Yaşam programımızdaki tekrarın kaynağını bulduğumuzda onu değiştirmemiz mümkün hale gelir! Evet, kaderimizi değiştirebiliriz!..

  Hayata gelme amacımız kendimizi tanımak, anlamak ve öğrenmek. Başımıza gelen her olumsuz olay yükselmemiz için bize kendimizle ilgili iyileştirmemiz, geliştirmemiz gereken yönlerimizi göstermeye çalışır. Bu mesajları doğru okumayı öğrenemezsek kısırdöngü içinde tekrarlar devam eder... İyi şeylerin hep başkalarının başına geldiğini zanneder, hep *kurban* rolünü oynarız.

  Başarının sırrı, acı ve zevkin bizi kullanmasına izin vermemek, yaşamımızı *ÖZ*ümüz olarak yaşamak... Bunu yaparsak hayatımızın kontrolü bizim elimizde olur, yapmazsak hayat bizi kontrol eder!

  Güneş Tan Türkiye’nin ilk dönüşüm metodu uzmanlarındandır. Tan, aldığı onlarca eğitim, deneyim ve iç görüyle oluşturduğu  *ARTT- Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği* sayesinde kader kodlarını dönüştürmenin yöntemini bu kitapta anlatıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.