sadsad x
asdasd
65,00 TL
48,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
16,25 TL
İyileştiren Sınırlar Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786056950490
Kapak: Ciltsiz
İ. Volkan Gülüm
İ. Volkan Gülüm
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İyileştiren Sınırlar Kısa Özet

  Özel olarak odaklanacağımız mucizevi kelimemiz: Hayır! Bir süper güç sayılabilecek *uygun yerde uygun biçimde ‘hayır’ diyebilme becerisini* Doç.Dr. İ. Volkan Gülüm bu kitapta detaylı bir şekilde tartışıyor.

  Çok hayır demek ya da hiç hayır diyememek; sınırları konusunda katı olmak ya da sınır çekemiyor ve koruyamıyor olmak… Geçmişte maruz kaldığınız hangi etkileşimler bugün bu beceriyi sergilemek konusunda sizi zorluyor? İlaç niyetine bile olsa *hayır* dediğinizde neden kendinizi en kötü lafı sarf etmiş gibi hissediyorsunuz? Kaç farklı biçimde *hayır* denebilir? Ya da *hayır* demenin farklı biçimleri olabilir mi? Peki ya *hayır* diyememenin?

  Bu kitapla başlayan yolcuğunuzda hayır demek ve sınır çekmek ile olan ilişkinizi ele almaya ve eğer bir sorun görürsek de bunu birlikte daha sağlıklı bir biçime dönüştürmeye çalışacağız.

  Kitap boyunca açıklanan pek çok konunun temelinde Şema Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımları ve bu yaklaşımların kuramsal ve uygulamalı bakış açıları bulunuyor.

İyileştiren Sınırlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.