sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 408
ISBN 9786052994023
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
36,94 TL %41
bkmkitap.com
Fiyatı
21,79 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • İyi Psikopatın Başarı Rehberi Kısa Özet

  Başarının Sıra Dışı Psikolojisine Eğlenceli Bir Yolculuk

  İyi Psikopat’la tanışın. O sizi zaten tanıyor çünkü doğduğunuzdan beri içinizde!


  Hepimizin tanıdığı korkusuz, tuttuğunu koparan, kendine güvenen, başarılı insanlar vardır. Ama çoğumuz bu özelliklerin psikologların *psikopatik kişilik* dedikleri bir spektrumu oluşturduğunu, *kötü* psikopatların yanı sıra *iyi* psikopatların da olduğunu bilmez. 

  Profesör Kevin Dutton tüm ömrünü psikopatları inceleyerek geçirmiştir. İngiliz Özel Kuvvetler kahramanı Andy McNab’le de bir araştırma esnasında tanışmış ve onda keşfettikleri profesörü şaşırtmıştır. McNab’e psikopat teşhisi konmuştur fakat o bir İyi Psikopattır. Kötü Psikopatların aksine gaddarlık, korkusuzluk, vicdan ve empati gibi özelliklerini içinde bulunduğu durumlara göre ayarlayabilir ve olabileceğinin en iyisi olmak için bu özelliklerini kullanır.

  Bu kitap, Andy McNab’in sıra dışı ve çok çeşitli tecrübelerini Kevin Dutton’ın çözümleme yeteneğiyle birleştirerek iyi psikopatların ne açılardan farklı düşündüklerini ve bunun sizin için ne ifade ettiğini keşfe çıkarken önemli soruları gün yüzüne çıkarıyor: 

  Hayattan ne istiyorsunuz? Bu istediğinizi elde etmek için cazibe, baskı altında soğukkanlılık, öz güven ve cesaret gibi nitelikleri nasıl geliştirip kullanabilirsiniz?

  Bu eser size hem özel hem de iş hayatınızda kendinizi gerçekleştirebilmeniz için eşsiz, eğlenceli bir yol haritası sunuyor. 


  *Bir psikopat gibi davranmak aşk ve iş hayatınızda faydalı olabilir.* 
   
  - Daily Telegraph

  *Siz de bir psikopat olabilir misiniz? Başarının sırrı bu olabilir mi? Bu kitap onların kişilik özelliklerine sahip olmanın hayat savaşından galip çıkmakta ne kadar büyük bir rol oynadığını gözler önüne seriyor.* 

  - Daily Mail

İyi Psikopatın Başarı Rehberi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.